Film a fotografia

SCANDI: Darkland - film

Film a fotografia
piatok - 26. 01. 2018 | 19:30 - 21:00
Film a fotografia
 

Prehliadka súčasnej severskej kinematografie SCANDI, ktorú organizuje Film Europe Media Company, prinesie v januári výber najnovších filmov. Škandinávska filmová produkcia ponúka každý rok žánrovo pestré filmy, ktoré sú divácky atraktívne a zároveň mnohé z nich uvádzané a oceňované aj na prestížnych festivaloch. V Kasárňach/Kulturparku uvidia diváci tri snímky –  Darkland, A Horrible Woman a Časovaňu doktora Proktora,  ktoré sa budú premietať v dňoch 26. – 28. januára o 19:30 hod.

Kasárne/Kulturpark - Kukučínova 2

SCANDI: A Horrible Woman - film

Film a fotografia
sobota - 27. 01. 2018 | 19:30 - 21:00
Film a fotografia
 

Prehliadka súčasnej severskej kinematografie SCANDI, ktorú organizuje Film Europe Media Company, prinesie v januári výber najnovších filmov. Škandinávska filmová produkcia ponúka každý rok žánrovo pestré filmy, ktoré sú divácky atraktívne a zároveň mnohé z nich uvádzané a oceňované aj na prestížnych festivaloch. V Kasárňach/Kulturparku uvidia diváci 27. januára o 19:30 hod. film A Horrible Woman a o deň neskôr Časovaňu doktora Proktora.

Kasárne/Kulturpark - Kukučínova 2

SCANDI: Časovaňa doktora Proktora

Film a fotografia
nedeľa - 28. 01. 2018 | 19:30 - 21:00
Film a fotografia
 

Prehliadka súčasnej severskej kinematografie SCANDI, ktorú organizuje Film Europe Media Company, prinesie v januári výber najnovších filmov. Škandinávska filmová produkcia ponúka každý rok žánrovo pestré filmy, ktoré sú divácky atraktívne a zároveň mnohé z nich uvádzané a oceňované aj na prestížnych festivaloch. V Kasárňach/Kulturparku uvidia diváci 28. januára o 19:30 hod. posledný titul Časovaňa doktora Proktora. 

Kasárne/Kulturpark - Kukučínova 2