3T – Tri Tvorivé Tvory = nikto nevie, čo príde, ale bude to zábavné

Nevieme to my, ale nevedia ani oni, čo budú hrať. Vieme len, že sa pokúsia zabaviť všetkých. Vedia však, kto sú, ako sa volajú a prečo prichádzajú. Volajú sa 3T – Tri tvorivé tvory. Na javisku sa objavujú tri bytosti – herci, improvizátori, stand up komici, 3 v 1 a rozosmievajú publikum. Čo na mysli, to na jazyku, vtipná situácia strieda ďalšiu. Čo prinesie daný moment, glosujú, smejú sa a zabávajú spolu s tými, ktorí na predstavenie prídu. Nepýtajte sa, čo predvedú, na akú tému budú reagovať, čo z nej vydolujú a či to celé dá zmysel. Tri tvory tvoria za pochodu. A aby to bolo ešte  zložitejšie, námety čerpajú od divákov.

Skupinu troch hercov – Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Púchovský a Stanislav „Stanley“ Staško, privítame aj tento rok na festivale Leto v parku. Nie sú to žiadni nováčikovia na košickej scéne a ešte vždy vypredávajú sály, v ktorých býva až pritesno. Do Kasární/Kulturparku prídu 17. augusta a humorom potešia svojich priaznivcov o 19:30 hod. Už dnes si môžete chystať zákerné kombinácie tém, ktoré budú musieť zvládnuť za pár minút tak, aby ani jeden návštevník nezostal bez úsmevu na tvári.

Herci sa budú zabávať s vami a ďalšou z výhod publika je, že rozohraný dej môže usmerňovať a meniť v priebehu predstavenia. Situácie prekvapia, ale majú najmä pobaviť. Je to tak trochu nerovný boj. Na pódiu stoja traja herci a oproti nim desiatky ľudí, očakávajúcich splnenie ich predstáv. Vymyslia na nesúrodé témy súrodý a pritom smiešny sketch, trvajúci približne pol hodiny? Spoľahnite sa, že vykorčuľovať vedia prekvapujúco zo všetkého. Keby sa to náhodou niekomu nepozdávalo, tak chyba bude asi vo vašom prijímači, ktorý nemáte naladený na tú správnu vlnu.

Ostrieľané, vetrom a humorom ošlahané vtipné 3-téčko má za sebou už bohatú históriu. Vznikli v roku 2004 v Žiline po tom, čo sa k dlhšie fungujúcej dvojici Pucho a Stano pripojil tretí člen Šoko. Improvizácii sa však každý z nich venuje už od roku 1997. Ako trojica hrávali na Improligách, kde im nestačil krátky čas, určený na scénku, a tak sa zrodil nápad vytvorenia samostatnej show, na ktorej prípravu a spracovanie podnetov od divákov potrebujú cca 3 minúty a potom to už ide samo. Prajeme všetkým dobrú zábavu.

Vstupenky online:

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.