Alergikom na smiech odporúčame nekaziť zábavu a požiť liek na všetko

LETO V PARKU

Chcete sa smiať a pozitívne sa naladiť? Potom nesmiete zmeškať príležitosť rezervovať si nedeľný večer na stretnutie so stand up komikmi zo Silných rečí. Ostrieľaná štvorica vykúzli úsmev na tvári aj tým najzachmúrenejším pesimistom. Leto v parku má byť zábavné a veselé a o to sa postarajú 12. augusta o 19:00 hod. v Kasárňach/Kulturparku Michael Szatmary, Tomáš Hudák, Simona a Milan Sedliak.

Pod taktovkou najskúsenejšieho, nechceme povedať, že najstaršieho člena podarenej štvorice, Michaela Szatmaryho, sa pokúsia rozosmiať východniarske publikum a je viac než pravdepodobné, že sa im to podarí. Aspoň doteraz tomu bolo stále tak a to majú za sebou už stovky vystúpení. Smiech považujú za univerzálny liek a veria, že nikto naň nemá alergickú reakciu.

Michael Szatmary – hovorí si, že je sexsymbol, no pravdou je, že si tak hovorí len on sám. Pomáha mu to prekonať strach zo starnutia. Napriek tomu sa riadi heslom: „Treba sa tešiť aj z maličkostí.“ Tak mu vraj raz povedal jeden mikrobiológ. Je vyštudovaný politológ, hudobník, novinár a otec takmer trojročnej dcéry Terezy. A ten prízvuk, ktorý vraj má, nie je maďarský, ale hebrejský.

Tomáš Hudák – v Košiciach je takmer doma. Narodil sa totiž v Čani. Na východ republiky nedá dopustiť a napriek tomu, že žije v Bratislave, je veľkým lokálpatriotom. Patrí ku špičke slovenskej stand-up scény. Z desiatky najlepších komikov, minimálne dvoch pozná. Okrem toho sa venuje scenáristike, dramaturgii a strašne rád spieva.

Simona – v súčasnosti najlepšia komička na trhu. Síce jedna z dvoch, ale najlepšia. Aj keď je ešte veľmi mladá, zážitkov a skúseností má viac ako Marco Polo. Stihla sa už aj vydať a porodiť dieťa. Pochádza z Kysúc, takže to vlastne také prekvapenie nie je. Jej príbehy zo života sú však veľmi vtipné a väčšinou pravdivé a za brucho sa chytajú nielen matky, ale aj muži.

Milan „Docent“ Sedliak – titul docent nezískal v Sládkovičove ani na inej súkromnej univerzite za víkend. Je skutočne docentom na FTVŠ. Je skvelý výživový poradca a otec dvoch detí. Aj keď sa humoru začal venovať najneskôr z celej štvorice, rýchlo sa dostal na ich úroveň a vtipnými historkami z rodinného života, práce a športu si získal srdcia mnohých nad 80 kilogramov.

Vstupenky online:

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.