Amfik kvíz – prvý zábavný kvíz pod hviezdami

V utorok večer, 7. júna, o 21:00 sa košický Amfiteáter stane dejiskom historicky prvého vedomostno-zábavného kvízu pod nočnou oblohou. Poznáte Sedem divov Košíc? To by ste mali, pretože desať z päťdesiatich položených otázok kvízu bude práve o tomto meste!

plagat A3.inddNadšenci vedomostí a súťaženia takto trávia utorkové večery v neďalekej kaviarni na Letnej ulici už takmer dva roky. „Keďže záujem z týždňa na týždeň narastá a naše priestory už kapacitne nestačia, dostali sme nápad využiť počas leta veľkolepý priestor amfiteátra a spojiť tak našu obľúbenú aktivitu s príjemným prostredím pod hviezdami,“ hovorí Pavel Zubák, autor tohto skvelého nápadu.

Amfík kvíz La Liberté tvorí celkovo päťdesiatjeden otázok. Tridsať všeobecných, desať tematicky zameraných na mesto Košice, desať hudobno-zvukových a jedna bonusová, za ktorú víťaz získa špeciálnu cenu. Súťažné tímy môžu tvoriť dvaja až šiesti hráči, veková hranica nie je stanovená.

„Radi privítame všetkých, ktorí si chcú zmerať sily so súpermi, zabaviť sa, niečo nové sa dozvedieť a samozrejme odniesť si jednu z výhier. Okrem kvízových otázok je pripravený aj súťažný program – viac vám už neprezradím,“ hovorí s úsmevom Vladimíra Zubáková, organizátorka prvého Amfík kvízu. „Aj zoznam víťazných cien si organizačný tím zatiaľ necháva pre seba, no jedno je isté: máte sa na čo tešiť,“ dodáva.

Na Amfík kvíz La Liberté sa budú môcť záujemcovia prihlásiť pri vstupe do Amafiteátra od 20:00 do 20:45.  Vstupné na osobu sú 4 €. V cene je zahrnutý welcome drink pre každého súťažiaceho. Každý tím dostane podložku na písanie a pero. „Prineste si čelovku alebo baterku, aby ste videli, kde píšete svoje správne odpovede,“ pripomína moderátorka a organizátorka kvízu Miška.

Podujatie je pripravované s podporou Mestskej časti Košice – Sever, pod záštitou starostu Mariána Gaja a v spolupráci s K13 – Košické kultúrne centrá.

V prípade nepriaznivého počasia sa Amfík kvíz bude konať v náhradnom termíne. Aktuálne informácie sa dozviete na facebookovej stránke podujatia.

11864962_1156981400984482_7935113433398187353_o

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.