ZMENA TERMÍNU!!! Amfiteáter zaplavia Jandove Slzy tvý mámy a stečú do Mládekových bažín Jožina

Koncert Ivana Mládeka a Olympicu sa presúva na jún 2022!!!

Je to jasná správa – dve legendy česko-slovenskej hudobnej scény vás prídu rozplakať i rozveseliť jedinečným koncertom. V Amfiteátri vystúpia 7. septembra 2021 o 19:00 hod. rocková legenda Olympic a country legenda Ivan Mládek. Zaspomínajte si na najväčšie hity Petra Jandu Slzy tvý mámy, Jasná zpráva, Okno mé lásky, Jak se lítá vzhůru, Želva, Dej mi víc své lásky a mnoho ďalších, ale aj na Mládekove – Jožin z bažin, Prachovské skály, Zobaly vrabce zobaly, igelitové obaly, Rychlík jede do Prahy či Linda. A zaspievajte si s nimi.

Skupina OLYMPIC je dlhé roky fenoménom československej populárnej, ale aj rockovej hudby. Ich piesne zľudoveli tak, že na žiadnej chatovačke, grilovačke, čundri či pri vatre sa nestalo, aby tam neodznel aspoň jeden ich hit, najčastejšie však šláger Slzy tvý mámy. Tých Olympic napísal svojim fanúšikom naozaj veľa, veď ich kariéra trvá už skoro 60 rokov. V Košiciach si budeme môcť vychutnať viac ako 90- minútový program. Je to jediné veľké vystúpenie legendy tohto leta na Slovensku,  takže exkluzívne na veľkom pódiu, Znie to neuveriteľne, ale charizmatický Petr Janda so svojím emotívnym hlasom príde za svojimi vernými fanúšikmi vo veku 79 rokov. A ešte k tomu počuť precítené tóny jeho gitarových sól, aj to je dôvod taký zážitok si nenechať ujsť.

Druhou legendou a neoddeliteľným fenoménom českej a československej hudobnej ale aj zábavnej scény, ktorá sa postaví na to isté pódium, bude najznámejší československý hráč na bendžo, spevák, skladateľ, vtipkár a humorista, spisovateľ a maliar Ivan Mládek so svojim Banjo Bandom. Jeho show sa skladá z hudobnej časti a zo scénok, ktoré okrem neho hrajú aj jeho spoluhráči. Pomedzi najznámejšie skladby hrajú členovia súboru vtipné scénky, ktoré rozosmejú každého. „Vévodit“ hudobnej časti programu bude česko-slovensko-poľský megahit Jožin z bažin a popri ňom ďalšie šlágre z bohatej kariéry Ivana Mládka. Sprievodní muzikanti a herci sú známe tváre zo šoubiznisu, ako Lenka Plačková, Jan Mrázek, Lenka Šindelářová, Libuše Roubychová, Vítězslav Marek a Zdeněk Kalhous. Tak poďte „lítat vzhůru“ s Jožinom z bažín.

Vstupenky online: 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.