Art Film Fest odmení divákov za pozeranie filmov

Už v stredu 23. júna sa začne v Košiciach 28. ročník Medzinárodného filmového festivalu Art Film Fest. Do nedele premietne desiatky filmov svetovej i domácej produkcie, medzi ktorými si svojho favorita nájde zaručene každý. Obľúbený film komusi z obecenstva dokonca môže priniesť výhru! Festival tento rok pripravil pre svojich návštevníkov a návštevníčky dvojicu súťaží.

Televízia JOJ ako hlavný mediálny partner podujatia vyhlasuje každoročne divácku súťaž o najlepší dlhometrážny film. Publikum Art Film Festu ho vyberá prostredníctvom internetového hlasovania na stránke www.cinepass.sk/aff. Víťazný titul bude vyhlásený na tlačovej konferencii v posledný deň festivalu, spoločne s držiteľmi cien Modrý anjel. Hlasujúci zároveň sami súťažia – jednému či jednej z nich spoločnosť AUTO – VALAS s.r.o. poskytne motorové vozidlo KIA (model Kia Ceed) na jeden víkend (platnosť voucheru do 31. 12. 2021) a televízia JOJ balíček upomienkových reklamných predmetov. Tento balíček predmetov dostane aj ďalších desať vyžrebovaných účastníkov či účastníčok súťaže.

Art Film Fest je kultúrne podujatie, ktoré sa oplatí vychutnávať plnými dúškami – aj za návštevy filmových premietaní môžete byť odmenení! V súťaži o najaktívnejšieho diváka či diváčku získa prvenstvo a vecnú cenu ten, kto navštívi najviac premietaní. Cenu v tomto prípade poskytla spoločnosť SLOVNAFT, a. s., a bude ňou palivová karta v hodnote 100 €, s ktorou si výherca alebo výherkyňa bude môcť užiť leto na cestách, celkom ako z poriadnej road movie! O rok potom bude môcť zaparkovať v Košiciach a využiť cinepass na nasledujúci ročník Art Film Festu, ktorý bude súčasťou výhry.

28. Medzinárodný filmový festival Art Film Fest sa v Košiciach uskutoční v dňoch 23. – 27. júna 2021. Najnovšie filmy i legendárne klasické snímky prinesie na plátna košických kín, ale aj do amfiteátra či na nádvorie Katovej bašty. Podrobné informácie o programe podujatia sú dostupné na jeho webstránke (www.artfilmfest.sk) a organizátori odporúčajú si kvôli zníženej kapacite miesta v sálach rezervovať vopred, prípadne si cez internet zakúpiť lístky na vybrané premietania.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.