ZRUŠENÉ!!! Balónom nikam neodletíte, ale môžete do neho vstúpiť

Imerzívna inštalácia bratislavského fotografa a umelca Lousy Auber s názvom Keep Your Bubble vyplní priestory Kunsthalle/Haly umenia na dve noci pôsobivo meniacou sa architektúrou a dynamickou súhrou farieb, svetiel a zvuku. Nadrozmerný teplovzdušný balón bude počas Bielej noci meniť svoju formu. Návštevníci doň budú môcť vstúpiť 15. a 16. októbra 2021, pričom zážitok nepochybne umocní aj atmosféra ozvláštnená zvukom a svetlom. Nezmeškajte príležitosť a vstúpte dovnútra v čase od 18:30 do 22:00 hod.

Lousy Auber sa do povedomia širšej verejnosti dostal najmä vďaka intervencii na fasáde bývalého hotela Kyjev v Bratislave. V jeho pestrom a plodnom portfóliu nájdeme okrem iného performance Červená armáda (Grape festival), zvukovo-svetelné inštalácie pre Bielu noc či umelecké inštalácie v rámci komerčnej spolupráce so značkou Adidas. K jeho dlhodobým projektom patrí aj @lousyselfies, v rámci ktorého vytvára zbierku 1000 portrétov (analógových “selfies”) ľudí zo svojho okolia.

UPOZORNENIE: Aby mohli byť v bordovom okrese diela vystavené, bolo nevyhnutné upraviť aj podmienky návštevnosti. K jednotlivým inštaláciám budú mať prístup iba kompletne zaočkovaní návštevníci, ktorí sa musia pred vstupom preukázať QR kódom v GreenPasse.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.