Budeme to stále my a IMT Smile stále sú –  fantastickí na pódiách i albumoch

Nepochybne ďalšou hudobnou „peckou“ Leta v Kulturparku bude vystúpenie skupiny IMT Smile, ktorá pokračuje v šnúre koncertov SUMMER TOUR po slovenských a českých mestách a konečne si užíva fantastickú koncertnú atmosféru. Keď ste mali šťastie a podarilo sa vám kúpiť si vstupenku dnes už vypredaného koncertu, tak si to s jednou z najúspešnejších kapiel užijete 21. augusta 2021 o 20:00 hod. pod holým nebom tiež.

To, že skupina IMT Smile je špičkou slovenskej hudobnej scény, potvrdzuje nielen tempo, akým sa vypredalo niekoľko koncertov v rámci ich turné, ale tiež viac ako milión vzhliadnutí videoklipu ku skladbe Miesto. Tak si na ich koncerte nájdite miesto a zabavte sa s Ivanom Táslerom a jeho kapelou.

Svojim priaznivcom predstaví nielen horúcu novinku – album Srdce Rozum Boulevard, ktorá vyšla aj na LP ako red clear vinyl, ale tiež nový letný anglický singel Peaceful Village, kde spolu s IMT Smile spieva Jamajčan Winston Reedy. Pieseň je o jednej pláži a dedine v Kambodži, kde kapela bola a zahrala na miestnom markete. Song je o tom, že vďaka necitlivým developerom sa z krásneho miesta stalo stavenisko, no duša toho miesta žije ďalej. Počas večera budú teda znieť nielen megahity v nových aranžmánoch, ale aj to najčerstvejšie, čo kapela len nedávno vyprodukovala. Určite je na čo sa tešiť, pretože IMT Smile ešte nikdy svojich fanúšikov nesklamala a stále si z ich vystúpení odnášajú silný emočný zážitok.

„Táslerovky“ vždy vedia zahrať na city. Pri počúvaní jedného z hitov z albumu Príliš osobná známosť máte pocit, že sa to týka práve vás. A naozaj sa dotýka každého fanúšika IMT Smile. Funguje vzájomná chémia a nielen pri tejto skladbe. Všetky sú osobné a aj tak sa týkajú nás všetkých, ktorí hudbu prešovskej formácie vnímajú srdcom. Tak si ju vychutnajme naživo od srdca.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.