Chcete sa smiať? Spoľahnite sa na štyroch stand-upistov

Štvorica stand-upistov sa postará o to, aby leto nebolo len horúce, ale aj veselé. Nemáte šancu nahodiť si poker face, ale ústa sa vám zaručene roztiahnu do úsmevu a možno sa budete aj zubiť. Títo ľudia si vedia urobiť srandu nielen z iných, ale aj zo seba a aj vážne situácie vedia obrátiť na veselé príhody zo života. A nech je to akokoľvek vážna téma, vždy z nej dokážu vytĺcť kapitál. Je to dar, ktorým obdarúvajú svojich poslucháčov na svojich vystúpeniach.

Leto v parku prídu spríjemniť svojim sviežim humorom hneď štyria „vtipálkovia“. Nepýtajte sa o čom budú hovoriť, aké veselé príhody vysypú z rukáva. Je to vždy improvizácia, ktorá sa viac-menej rodí v danú chvíľu, aj keď nejaká tá barlička ju podopiera. Vlastne to je jedno. Do areálu Kasární/Kulturparku vás prídu zabaviť 28. júla o 19:00 hod.

Dobrú náladu sa pokúsi vytvoriť SAMO TRNKA. V televízii je suverénnym popularizátorom fyziky a chémie, ale na javisku neskryje krutú pravdu. Z publika je nesvoj a suverénne rozpráva iba o akváriu. Šéfuje dnes už kultovej bratislavskej stand-upovej scéne Pančlajn.

DANO ČISTÝ je v súkromí „itečkár“, milovník staroveku a počítačových hier a manžel. Na javisku filozof a majster pozorovacieho talentu na veci, ktoré vôbec nie sú podstatné.

Aby vás títo dvaja neomrzeli, na pomoc im príde TOMÁŠ HUDÁK – srdcom a dušou východniar, jeden z miliónov, ktorí sa usadili v Bratislave. Na pódiu herec a rozprávač, chrliaci vtipy od začiatku až po záverečný potlesk.

Štvoricu zabávačov uzatvára MICHAEL SZATMARY – najjagavejšia hviezda slovenského stand-upu, legenda, ktorá nikdy neodišla. Komik, ktorému prekáža vlastná krása, pretože diváci sa na neho len pozerajú a nikto ho nepočúva.

To sme si o nich nevymysleli my. Oni sa tak vidia a je na vás, čo si z ich predstavenia odnesiete. Zaiste dobrú náladu na celý večer. Zasmejte sa schuti. Veď preto medzi vás prídu, aby nikto nezostal smutný. A kto by napriek tomu chcel zostať vážny, nech zostane radšej doma a nekazí zábavu.

Vstupenky online:

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.