Deti sa cez prázdniny nudiť nemusia

1524953_619514688085027_952502576_nV termíne od 3. do 7. marca 2014 si všetky školopovinné deti na východnom Slovensku budú užívať jarné prázdniny. Keďže nie všetci rodičia si môžu v tomto termíne čerpať dovolenky, mestské organizácie aj tento rok pripravili množstvo celodenných programov, z ktorých si určite každý vyberie. 

 Centrum voľného času (CVČ) ponúka niekoľko celodenných táborov, ktoré sa ponesú v znamení hier i náučných aktivít. Jarné prímestské tábory :

Modelársky jarný tábor  – CVČ Orgovánová 5, Košice

Jarný mix tábor  – CVČ Orgovánová 5, Košice

Jarný tábor na Popradskej – EP Popradská 86, Košice

Možno bude aj Snehuliak  – EP Kórejská 1, Košice

Jarné šantenie – EP Starozagorská 8, Košice

Bohatý program, jedinečné zážitky a pobyt na čerstvom vzduchu sľubuje aj košická zoo, ktorá pripravila denný prímestský tábor, v ktorých môžu deti stráviť jeden alebo aj päť dní. V cene je zahrnutá doprava, celodenný program a stravovanie. Deti sa môžu tešiť na Šou levích sestier, komentované kŕmenie surikát, živú prezentáciu Dotkni sa hada a uvidia, ako sa prebúdzajú medvede. Nebudú chýbať ani hry a súťaže. Viac informácií na stránke: http://www.zookosice.sk/

Knižnica pre deti a mládež už tradične prinesie počas jarných prázdnin zaujímavý program pre deti, ktoré radi čítajú v mimoškolských pobočkách, teda v LitParku, na Humenskej ulici 9, na Poľovníckej 8 (Nezábudka), v OD Merkúr na ul. Boženy Němcovej a v OD Billa na Nám. J. Mathého. Viac informácií nájdete na webovej stránke knižnice: http://www.k.kosicekmk.sk/

One Response to Deti sa cez prázdniny nudiť nemusia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.