Dobročinný koncert – King Shaolin

Popová kapela King Shaolin odohrá v piatok 7. novembra vo Výmenníku Brigádnická v poradí šiesty dobročinný koncert. Muzikanti venujú výťažok z koncertu Únii nevidiacich v Košiciach.

Dobročinné koncerty organizuje projekt SPOTs od marca tohto roku vždy prvý piatok v mesiaci.  O hudobný zážitok sa stará zakaždým iná hudobná zostava. Vyzbierané vstupné hudobníci venujú organizácii podľa vlastného uváženia. Doposiaľ sa konalo päť dobročinných koncertov, ktoré odohrali kapely: Bobova diéta, Los Massakeros, Cha bud, Brokenroll a kapela Podfuck. Podpora smerovala Rehabilitačnému stredisku pre ľudí s duševnými poruchami Radosť, zvieraciemu útulku UVP v Haniske, Centru KINESIS, OZ Pomocná ruka, oddeleniu detskej onkológie a hematológie Detskej fakultnej nemocnice v Košiciach.

Šiesty dobročinný koncert odohrá new-age popová kapela KING SHAOLIN, ktorá vznikla v lete roku 2012. Chalani pri tvorbe svojho debutového albumu „Road to Machiavelli Valley“ spolupracovali s viacerými zahraničnými producentmi ako Nathan Lively a Malcolm Tan. Po dvoch rokoch sa dostavili prvé úspechy. V roku 2014 bola kapela KING SHAOLIN nominovaná v rámci cien Rádio Head Awards v kategóriach: interpret roka a koncertná kapela roka, v rámci hudobných cien ZAI bola kapela tiež nominovaná na objav roka. Začiatkom roka 2014 začala zostava štyroch mladíkov pôsobiť aj ako kapela Celeste Buckingham.

Viac sa o kapele dozviete na ich oficiálnej web stránke tu.

Vstupné: 3 €

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.