Dvanásty ročník festivalu USE THE C!TY sa odkladá na september

Multižánrový festival USE THE C!TY, ktorý sa tradične koná v júni, sa z dôvodu prevencie pred šírením koronavírusu v tomto roku presúva na jeseň. Dvanásty ročník obľúbeného podujatia sa uskutoční v dňoch 10. – 11. septembra 2020. Výmenníky, ktoré sú organizátorom festivalu, s jeho prípravou už začali.

Záujemcovia, ktorí chcú pomôcť ako dobrovoľníci alebo brigádnici sa napriek odkladu môžu naďalej prihlasovať. Rovnako to platí pre kapely, ktoré chcú vystúpiť v rámci programu Hudba v meste v centre mesta. Prispieť dobrým nápadom na obohatenie programu môže každý. Stačí napísať na vymenniky@k13.sk.

Tancuješ, spievaš, maľuješ, recituješ, si pouličný umelec alebo máš skvelý nápad? Prihlás sa. Výmenníky ti pomôžu zrealizovať každú dobrú myšlienku a umožnia ti vystúpiť na verejnosti. Len o sebe daj vedieť.

Každý má šancu stať sa súčasťou tímu, ktorý festival USE THE C!TY pripravuje. Ako dobrovoľník alebo brigádnik máš možnosť spoznať nových ľudí a odniesť si festivalový merch ako poďakovanie za tvoj čas a úsilie. Pokiaľ máš viac ako 18 rokov, tak neváhaj a prihlás sa u koordinátorky dobrovoľníkov na gabriela.misurova@k13.sk s predmetom e-mailu: Ja som tvoj dobrovoľník na UTC 2020. V správe napíš, prečo sa chceš stať dobrovoľníkom a aké máš skúsenosti s dobrovoľníctvom. Títo neodmysliteľní pomocníci sa starajú o celkovú atmosféru festivalu, majú fyzicky nenáročnú prácu a ich hlavnou úlohou je komunikácia s návštevníkmi a propagácia podujatia.

Piatok podvečer (dátum zverejníme neskôr) patrí vždy rôznym hudobným žánrom a kapelám, ktoré prezentujú to najlepšie zo seba a zo svojej tvorby v srdci nášho mesta. Zviditeľniť sa môže hocijaká skupina alebo jednotlivec bez ohľadu na žáner, skúsenosti a profesionálny background. Prihlasovať sa možno už teraz.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.