Festival Káva, čaj, čokoláda pohladí všetky zmysly ZMENA TERMÍNU!!!

Na základe nariadenia Ústredného krízového štábu SR, podľa ktorého sa zakazuje usporiadanie všetkých verejných podujatí v krajine z dôvodu hrozby epidémie nového koronavírusu, bol festival presunutý na 18. – 19. septembra 2020.

Najväčší festival Káva, čaj, čokoláda, na ktorý sa už môžete začať chystať, je oslavou výberovej kávy, kvalitnej čokolády a výborných čajov. Každý rok prináša najnovšie trendy z tejto oblasti a dáva priestor vystavovateľom prezentovať svoje znalosti a schopnosti verejnosti. Jeho štvrtý ročník sa mal v Kasárňach/Kulturparku pôvodne uskutočniť 27. – 28. marca od deviatej do dvadsiatej hodiny. Organizátor ohlásil zmenu termínu, o ktorej budeme verejnosť informovať. 

Na tomto mieste majú milovníci týchto dobrôt možnosť stretnúť sa, ochutnávať a porozprávať sa s tými najväčšími odborníkmi. Vystavovatelia i remeselníci si tak vytvárajú osobný vzťah so svojimi zákazníkmi. Organizátori chutného a voňavého podujatia sa z roka na rok snažia dostať na festival tých najlepších z najlepších.

Kávová, čokoládová a čajová udalosť roka s prenikavou vôňou, okúzľujúcou arómou a nezameniteľnou chuťou prinesie najkvalitnejšie kávy z domácich a zahraničných pražiarní, ponúkne remeselné cukrovinky a pohladí zmysly čistou chuťou kvalitných čajov. Návštevníci si budú môcť urobiť radosť množstvom remeselných výrobkov, dizajnérskych kúskov, literatúrou, ale aj umením.

Celodenný sprievodný program prevedie účastníkov novými trendmi, tradičnými postupmi, alternatívnymi metódami a bohatou kultúrou. Pripravené sú diskusie, prednášky, súťaže, workshopy, cestovateľské kiná, hudba a mnoho ďalších aktivít. Príďte spoznať najlepších baristov, pražiarov, chocolatierov či teatendrov. Venujte dva dni sebe, objavte nové chute, relaxujte a zabávajte sa.

Festival nebude len o prezentácii a ochutnávaní, ale svoje umenie predstavia desiatky najlepších slovenských baristov, ktorí budú súťažiť o postup na majstrovstvá sveta v Melbourne a Varšave v kategóriách Barista a Latte Art. Okrem súťažných špičkových vystúpení sa predstavia najlepšie slovenské a české pražiarne, ktorých kávy budete môcť ochutnať na espresso a brew baroch. Počas festivalových dní vás bude slovom sprevádzať a o dobrú náladu sa postará moderátor Ali Jarrar, známy skôr ako 50percentarabica, víťaz Sprudgie award 2020 v kategórii Best social media. Barista v pražiarni @rusty je kávový humorista a komentátor.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.