Festival USE THE C!TY bude tento rok až v júni

UTC_2014_1920x1080

USE THE C!TY festival sa po piatich rokoch nebude konať v máji, ale v júni. Rozhodlo počasie, ktoré dlhodobo neprialo festivalu vo verejnom priestore a dátum, ktorý vyhovuje aj našim dobrovoľníkom viac, ako máj plný skúšok a maturít. Šiesty ročník festivalu sa bude diať teda 20. až 22. júna v uliciach a uličkách centra Košíc.

Tak, ako aj po minulé roky, USE THE C!TY festival by sa nezaobišiel bez aktívnej účasti Košičanov, ktorí si už zvykli na to, že počas tohto podujatia neostávajú iba divákmi. Zapojiť sa môžete tromi spôsobmi:

1. Zahraj si v centre Košíc!

Zapoj sa do akcie „Hudba v meste“ (21. jún 2014) a ukáž svetu, že aj v Košiciach hudba spája ľudí. Nie je dôležité, aký žáner hráš, koľko máš rokov a skúseností, stačí ak zoberieš svoj hudobný nástroj, zavoláš kamarátov a pomôžeš naplniť mesto hudbou.

Viac info.

2. Dobrovoľníci, sem sa!

Každý rok by USE THE C!TY festival nemohol existovať bez množstva dobrovoľníkov, ktorí sú soľou tohto festivalu. Ponúkame ti preto opäť možnosť zapojiť sa ako dobrovoľník/čka do organizačného tímu počas celého festivalu alebo jeho časti.

Viac info.

3. Študenti, absolventi a pracujúci v oblasti architektúry, dizajnu a výtvarných odvetví, zbystrite pozornosť!

Bočné uličky Hlavnej ulice sa premenia počas festivalu na vaše outdoorové štúdio a výstavnú galériu. Poštová, Uršulínska, Zámočnícka, Vrátna, Františkánska, Biela, Univerzitná a pravdepodobne aj niekoľko ďalších ulíc bude odolávať náporu umeleckých, streetartových, výtvarných či funkčných dočasných zásahov do ich prirodzeného prostredia.

Viac info.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.