Geišbergovci a Katka Koščová sa predstavia na spoločnom koncerte

Už túto jeseň milovníkov dobrej hudby čaká unikátne prepojenie niekoľkých muzikantských svetov v jednom koncertnom programe. Stretnutie autorskej tvorby Katky Koščovej a Daniela Špinera s osobitým pesničkárstvom dvoch generácií Geišbergovcov (otec Marián a synovia Martin a Marek) v sebe nesie prísľub nevšedného zážitku. Nenechajte si ujsť ich spoločný koncert v Kasárňach/Kulturparku 29. 9. o 19:00. 

Hudobník, spevák a dramaturg Martin Geišberg a jeho otec, herec, spisovateľ, pesničkár, spevák a skladateľ Marián, tvoria spolu výnimočné hudobné duo.  Dopĺňa ich Martinov brat Marek Geišberg. Ich hudba je charakteristická poetikou, ktorá vás zároveň rozosmeje aj rozplače. Hudba, ktorá vo vás zanechá krásny, nezabudnuteľný zážitok!

Katarína Koščová má na svojom konte bohatú zbierku diskografie. Jej piaty album z roku 2014 sa volá Oknom. Okrem víťazstva v populárnej šou Super Star na seba v posledných rokoch upozornila spoluprácou s kapelou Neřež. Vystúpili spolu na pódiách v Českej republike a na Slovensku. Teraz si Katka Koščová vyskúša spev s dvoma generáciami Geišbergovcov.

DSC_7733

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.