Herno-technologický festival Gamefair 2021 pozýva do sveta gamingu

Najväčší herno-technologický festival Gamefair 2021 opäť prichádza na východné Slovensko priamo do Košíc. V dňoch 24. – 26. septembra 2021 od 9:00 do 21:00 sa v Kasárňach/Kulturparku na druhom ročníku odohrá množstvo turnajov a pripravený je aj bohatý program pre širokú verejnosť.

Na podujatí sa budú hrať online aj offline turnaje v počítačových hrách ako CS:GO, LoL, BS či CR. Návštevníci si budú môcť vyskúšať virtuálnu realitu alebo sa zabaviť v hernej zóne. Taktiež budú môcť sledovať rôzne diskusie či prednášky, spoznať novinky zo sveta hier a IT, zúčastniť sa na rôznych workshopoch, pozrieť si zaujímavé prezentácie nových technológií, zažiť živé komentovanie zápasov a vyhrať skvelé ceny.

Atmosféru eventu Gamefair 2021 môžeš zažiť naživo v Kulturparku s influencermi ako FiFqo či MichaelAverage, kde sa bude súťažiť v CS:GO a Clash Royale, ale tiež na online platformách ako Twitch či Facebook.

Kto je hráč, má sa na čo tešiť. Čaká ho niekoľko turnajov. Každý si môže vybrať medzi online a sprievodnými turnajmi priamo na mieste. Online turnaje budú v hrách CS:GO, League of Legends a Brawl Stars. V každom pre prvé tri umiestnené tímy bude prichystaný slušný prizepool.

Online turnaje vo všetkých hrách budú pozostávať z 8 tímov. Na všetky sa musia hráči prebojovať cez kvalifikácie alebo dostať invite od organizátorov. V každej hre budú dve kvalifikácie a z každej postupujú 2/3/4 tímy priamo na podujatie, kde budú mať šancu zabojovať o prizepool.

 

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.