Hviezdnymi maniermi Chris Norman netrpí, štartuje ho pohár whisky s ľadom

Výnimočný koncert legendy svetového rocku, hlas a osobnosť známe z obrovskej hudobnej kariéry v skupine SMOKIE a úspešného sólového speváka Chrisa Normana v košickom Amfiteátri 2. augusta sa pomaly blíži. Bude hviezdnym hosťom festivalu OPEN FEST II. Po piatich rokoch to bude jediný koncert na Slovensku a v Čechách, čo je pre Košice veľká pocta a pre fanúšikov letný bonbónik. Nepochybne sa už všetci tešia na skvelý výkon celej kapely, pretože jeho koncerty sú vždy výnimočnou udalosťou pre jeho priaznivcov z celej Európy. Tí tvrdia, že na každom ďalšom koncerte je jeho výkon stále lepší.

Chris_Norman_Pressefoto_1_small

Organizátori sa na jeho príchod dôkladne pripravujú a chcú mu vyjsť maximálne v ústrety. Špeciálne požiadavky a hviezdne maniere prehnané nemá. K svojmu pohodliu potrebuje mať iba priestranný apartmán s vaňou, mikrovlnkou, ventilátorom a závesom, ktorý mu vytvorí stopercentnú tmu. V deň koncertu si Chris rád pospí minimálne do desiatej. Na prepravu potrebuje mať k dispozícii počas celého pobytu od príchodu z letiska až po odchod limuzínu v pohotovosti.

K Chrisovmu koncertnému rituálu patrí pred vystúpením pohár whisky s ľadom, s ktorou si pripije s manažérom na dobrú show. Niekedy postačí studená cola a takto osviežený odchádza na pódium. Vydarený koncert po vystúpení oslavuje celá kapela do skorých ranných hodín v hotelovom bare, väčšinou v uzavretej spoločnosti s niekoľkými hosťami.

Posledný album vydal Chris Norman v septembri 2013 pod názvom „There and Back“. Obsahuje 13 celkom nových skladieb. Predchádzal mu singel „Gypsy Queen“ ktorý je veľkou hitovkou. Dá sa povedať, že oslavuje 45 rokov pôsobenia Chrisa v hudobnom priemysle a je to jeho autorský album, pričom na niektorých skladbách spolupracoval so svojimi hudobníkmi. Okrem neho kapelu tvoria: Martina Wahlbeck – piano, klávesy (Nemecko), Pam McBeth – spev, akustická gitara (pôvodom z USA), Geoff Carline – gitara (UK), Axel Kowolik – basová gitara (Nemecko) a Dorino Goldbrummer – bicie (Taliansko).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.