Jubilejný 10. ročník festivalu Leto v parku prichádza s novinkou

Multižánrový festival Leto v parku, konajúci sa v priestoroch KASÁRNÍ/KULTURPARKU, zabaví aj tento rok tisícky Košičanov svojim pestrým programom. Novinkou pre tento ročník je, že samotní obyvatelia mesta rozhodnú o tom, kto z interpretov vystúpi na tohtoročnom ročníku festivalu, prostredníctvom hlasovania na oficiálnej stránke festivalu, ktoré sa končí 24. júna.

Desiaty ročník košického festivalu Leto v parku aj tento rok poskytne zábavu pre všetky vekové skupiny a milovníkov rôznorodých žánrov. Na svoje si tak prídu fanúšikovia vážnej, ale aj populárnej hudby, milovníci divadelných vystúpení, ale samozrejme, nezabudlo sa aj na rodiny s deťmi. Program je zostavený tak, aby potešil každého Košičana.

Tento rok sa Košičania postarajú o časť programu, lepšie povedané o jeho hudobnú zložku. Na oficiálnych stránkach festivalu www.letovparku.sk, nájdete výber z niekoľkých interpretov, za ktorých môžete hlasovať. Tí, ktorí získajú najviac hlasov, následne navštívia Košice počas trvania festivalu a zahrajú nezabudnuteľný koncert pre svojich fanúšikov.

Svoje pomyselné festivalové brány otvorí Leto v parku pre svojich priaznivcov už 20. júla a zabávať sa môžete až do 19. augusta. Viac informácií o festivale sa dozviete na stránke www.letovparku.sk alebo na facebookovej stránke facebook.com/K13KosickeKulturneCentra/. Sledovať taktiež môžete aj oficiálny Instagramový profil festivalu instagram.com/leto_v_parku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.