K13 – Košické kultúrne centrá vedie Denisa Vágner

Od 1. apríla nastúpila na miesto riaditeľa príspevkovej organizácie  K13 – Košické kultúrne centrá Denisa Vágner. Jej vymenovanie do funkcie schválilo Mestské zastupiteľstvo v Košiciach na rokovaní 14. februára.

Denisa Vágner hodnotí svoje prvé pracovné týždne pozitívne. Do vedenia organizácie prišla po dvadsiatich rokoch praxe v hoteliérstve, kde pôsobila v top manažmente.

“Úlohu viesť K13 som vnímala ako veľkú životnú výzvu a po prvých týždňoch som príjemne prekvapená z kvalitného pracovného tímu, ktorému nechýba pracovné nadšenie. Postupne dochádza k systematizácii jednotlivých segmentov, jasnému definovaniu marketingových plánov s dôrazom nielen na aktívne zisky, ale predovšetkým na vyzdvihnutie umeleckej a edukatívnej činnosti K13, resp. Košíc,” uviedla riaditeľka K13 – Košické kultúrne centrá Denisa Vágner.

Nová riaditeľka je presvedčená o tom, že Košice ako metropola východného Slovenska majú čo ponúknuť v oblasti kultúry a skrývajú v sebe medzinárodný potenciál. “Košice sa dokážu v oblasti kultúry posunúť vpred, postupne sa to budeme snažiť dosiahnuť,” dodala D. Vágner.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.