Koncert Chrisa Normana je preložený na september

Organizácia K13 – Košické kultúrne centrá oznamuje, že koncert Chrisa Normana a celé podujatie Open fest 2, ktorý sa mal konať už túto sobotu, 2. augusta, v košickom Amfiteátri, sú z organizačných dôvodov zrušené.

Zástupcov K13 vzniknutá situácia mrzí, avšak ako spoluorganizátor mal na starosti technické zabezpečenie podujatia a bezpečnú prevádzku areálu Amfiteátra a na sobotňajšie podujatie bolo všetko pripravené. Zodpovednosť za umeleckú časť podujatia a zazmluvnenie umelcov bola v tomto prípade na pleciach spoluorganizujúcej umeleckej agentúry EPG.

Pripájame vyjadrenie agenúry EPG:

Usporiadateľská agentúra EPG s ľútosťou oznamuje, že festival Open Fest II v košickom Amfiteátri, na ktorom mal vystúpiť aj Chris Norman, sa z organizačných príčin neuskutoční v pôvodne plánovanom termíne 2. 8. 2014.

Podľa predpovedí počasia na najbližší víkend po všetky dni má byť síce teplé počasie, ale v popoludňajších hodinách hrozí dážď a búrky. To značne ovplyvňuje aj predpredaj lístkov. Skupiny, ktoré mali vystúpiť s Chrisom Normanom, dostanú šancu v náhradnom termíne alebo na ďalších akciách agentúry.

Po informovaní manažmentu Chrisa Normana bol nimi akčne ponúknutý náhradný termín, ktorý upresníme v dohľadnej dobe prostredníctvom médií.

Fanúšikom sa ospravedlňujeme a pripravujeme náhradný termín. Zakúpené vstupenky však ostávajú v platnosti a bude možné ich použiť aj v prípade, že na náhradný termín bude vstupenka drahšia kvôli ďalšiemu hviezdnemu interpretovi.

V prípade, že budú chcieť fanúšikovia peniaze za lístky vrátiť, môžu tak urobiť v mieste ich zakúpenia.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.