Koncert Paľa Haberu a skupiny TEAM reklamou na ticho určite nebude

Spevák Paľo Habera a skupina TEAM sa po rokoch opäť objavujú na pódiách v Slovenskej aj Českej republike s turné pod názvom HABERA & TEAM 2019 TOUR. Neskutočnú energiu a fantastický výkon zažijú ich fanúšikovia aj v košickom Amfiteátri. Na východ to majú namierené 4. júla 2019 a svoj open air koncert odpália o 20:00 hod.

Z 18 plánovaných koncertov sa môže tešiť 6 slovenských miest na energickú svetelnú show so skvelým zvukom, no najmä nezabudnuteľných hitov. Celé tri roky museli fanúšikovia čakať, aby opäť mohli zažiť vypredané koncerty a ten najbližší kontakt so svojou obľúbenou kapelou, tentoraz v kombinácii zimné štadióny a najväčšie slovenské amfiteátre.
Kto v minulosti zažil niektoré z ich vystúpení vie, že dostane presne to, čo očakáva od koncertu. Pre svojich priaznivcov má na každom turné nejaké prekvapenie. Tentoraz je to možnosť zaspievať si vedľa samotného Paľa Haberu.

Frontman skupiny k tomu uviedol: ,,Hmm .. je to taká výzva – sadnúť si k niekomu takto blízko a zaspievať mu pesničku. A to ma fakt v súkromí nikto len tak spievať nedonúti. Ale dávam to, tzv. terapia šokom, čo by človek pre ľudí na turné neurobil…“

V halách vždy doslova sála pozitívna energia, publikum priam žije s kapelou a spieva s ňou jej najväčšie hity. Treba však poznamenať, že takáto chémia tu funguje aj naopak, a to od kapely k publiku. Je zjavné, že Team si priazeň svojich fanúšikov váži.

„Jedno cítime spoločne – obrovskú priazeň nášho publika, ktoré presne vie, na koho ide a naše pesničky spieva tak hlasno, že po koncerte potrebujem aspoň pár minút absolútny relax v tichu. Mať takýchto fanúšikov nie je samozrejmosťou, to si musíte zaslúžiť – všetky tie roky na tom pracujeme“ poznamenal známy spevák.

Takže sa pripravte na poriadnu nálož kvalitnej hudby a ostrovtipu speváka v podaní už legendárnej kapely, ktorá presne vie, čím si publikum získať. Na hudobnej scéne je už takmer štyri desiatky rokov a za sebou má veľké hity. Určite nezostanú svojim fanúšikom nič dlžní a dajú Malú nočnú búrku, Reklamu na ticho, Je to vo hviezdach, Láska, necestuj tým vlakom, Nároční či Krátke lásky…, ale aj napríklad Mama Kami. Team určite nesklame a zdvihne zo sedadiel. Inak to proste nejde.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.