Košice zachváti electro-swingová horúčka

Štýlová party Electro Swing Fever, ktorá si získala tisíce fanúšikov na Slovensku aj v Českej republike, predvedie prvýkrát to najlepšie v Košiciach. Jedinečná tanečná noc vás prenesie do zlatej éry swingu, čias noblesných dám a šviháckych gentlemanov. Stačí sa vyfintiť v dobovom štýle a zavítať do tančiarne, ktorá sa vynorí 14. marca o 21.00 v Kasárňach/Kulturparku.

O hudbu k tancu sa postarajú prvotriedni elegáni, performeri a asi najžiadanejší electro-swingoví DJs v našich končinách – Swing Thing a Papa Django z Electro Swing Bohemia. Dvojica, ktorá okrem stredoeurópskych klubov roztancovala aj tie vo Francúzsku, Belgicku, Japonsku, USA, Mexiku či na Malte a na jednom pódiu sa stretla s esami ako The Parov Stelar Band, Alice Francis, Swingrowers, Kormac či Dunkelbunt.

Swing Thing a Papa Django si ako špeciálneho hosťa večera pozvali Dr. Zicontrona, skúseného DJa a spoluzakladateľa Electro-Swing Malta, ktorý z Vallety vybudoval jedno z hlavných miest súčasnej electro-swingovej scény. Dr. Zicotron vás oslní nielen svojim exotickým výzorom, ale aj chytľavým setom. Nebude chýbať ani živý koncert, ktorého sa ujme česká kapela plná mladých talentov The JazzCake.

Skvelou hudbou to ale nekončí. Na úvod večera vás čaká tanečný workshop, počas ktorého sa z vás za pár okamihov stanú hviezdy parketu. Výnimočnú atmosféru dokreslí projekcia vytvorená z dobových animovaných filmov a grotesiek.

Rezervujte si lístky.

jk_electro_swing_fever_2015_03_kosice_facebook

 

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.