Košice si zatancujú v rytme electro-swingu

Vyznávačov electro-swingu čaká v Kasárňach/Kulturparku pretancovaná noc, ktorá má štýl. Vychýrená Electro Swing Fever sa v sobotu, 21. novembra, vracia do Košíc a sľubuje, že si na nej zoderiete topánky. Vyfintite sa tak, ako bolo zvykom v zlatej ére swingu a zabavte sa nielen s vyhľadávanými DJs z Electro Swing Bohemia. Line-up totiž obohatí aj energický koncert pražskej kapely MoveBreakers a zábavný swingový workshop.

jk_electro_swing_fever_2015_11_kosice_tlacovkyHlavnými hviezdami večera budú nepochybne špičkoví performeri, precízni selektori, prvotriedni elegáni a zrejme najžiadanejší electro-swingoví DJs v našich končinách, Swing Thing & Papa Django. Ostrieľaná dvojica, ktorá roztancovala ľudí nielen v európskych kluboch, ale aj v Mexiku či Japonsku, vystúpila  na jednom pódiu s takými esami, ako sú The Parov Stelar Band, Swingrowers, Alice Francis či Dunkelbunt.

Program tanečnej noci nezabúda ani na živú hudbu. Premiérovo sa na Slovensku predstaví energický hudobný projekt MoveBreakers z Prahy. Ten sľubuje elektronickú live show a jedinečnú kombináciu melódií, ktoré presvedčia k tancu kohokoľvek s dobrým vkusom.

Absenciu nudy a tanec zaručia pestré electro-swingové selekcie. O tie sa postarajú nielen Swing Thing a Papa Django, ale aj ďalší elegáni z Electro Swing Bohemia. Za mixážny pult sa postaví vyznávač tvrdších beatov, charizmatický DJ Max W. a tiež statný dlháň s trakmi na správnom mieste DJ Swing Garden.

V úvode večera ponúkne aktívny zážitok workshop základných swingových krokov pod vedením lektorov z tanečnej školy B-Swing, po ktorom sa na tanečnom parkete už nestratíte.

Electro Swing Fever štartuje o 21:00 hod., aktuálne informácie o predpredaji vstupeniek nájdete na facebookových stránkach Electro Swing Bohemia, Kasárne/Kulturpark a K13 – Košické kultúrne centrá.

www.facebook.com/electroswingbohemia

www.facebook.com/K13KosickeKulturneCentra

www.facebook.com/KASARNEKULTURPARK

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.