Limp Bizkit prinesie na európsky kontinent  rap-rockovú smršť

Jedna z najzábavnejších a najzaujímavejších amerických kapiel Limp Bizkit odohrá svoju strhujúcu show na Slovensku. Na východ príde 21. júla 2019 a svoj koncert odohrá v košickom Amfiteátri o 19:00 hod. Členovia kapely fanúšikom odkazujú, že im to aktuálne hrá lepšie, ako kedykoľvek predtým a po 22 rokoch fungovania hrdo prinesú svoju rap-rockovú smršť na európsky kontinent.

V súčasnosti kapela nahráva svoj dlho očakávaný album od novembra minulého roka. Situáciu s nahrávaním skomplikoval požiar v Kalifornii, počas ktorého prišla o technické vybavenie. Počas vystúpenia si budú môcť priaznivci Limp Bizkitu spoločne zaspievať hity Rollin‘, My Generation či Break Stuff. Túto príležitosť si nenechajte ujsť.

Skupina Limp Bizkit vznikla v roku 1994 v Jacksonville na Floride. Na konte má päť štúdioviek a hity ako Nookie, Take A Look Around, Rollin‘ či My Way, ale i známe cover verzie skladieb Faith od Georgea Michaela či Behind Blue Eyes od The Who. Po celom svete predala viac ako 35 miliónov albumov. Formáciu tvoria Fred Durst (spev), Sam Rivers (basgitara, vokály), John Otto (bicie), Wes Borland (gitara, vokály) a DJ Lethal. Nominovali ich na tri ceny Grammy.

Skladba Behind Blue Eyes oslovila milióny ľudí na svete. Úplná zmena štýlu zaujala nových fanúšikov a hrávajú ju rádia po celom svete dodnes. Málokto však vie, že autorom tejto skladby je člen kapely The Who Pete Towshend a objavila sa na albume Who’s next (1971). Bola tiež súčasťou soundtracku k filmu Gothika s Hally Berry. Veríme, že na ich play liste nebude chýbať.

Kapela prvý raz vystúpila na Slovensku v roku 2009 na Festivale Topfest a o šesť rokov neskôr v Bratislave. Toto bude už ich tretia návšteva, ktorá určite splní očakávania fanúšikov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.