Lukáš Adamec to s hosťami v Košiciach predvedie po východniarsky

Populárny slovenský spevák Lukáš Adamec po raketovom štarte debutového albumu singlom Horúca láska, má na konte stovky odohratých koncertov, niekoľko úspešných rádioviek, ale aj mnoho hosťovaní na koncertoch úspešných kolegov. Bolo preňho cťou zaspievať si s Ivanom Táslerom a IMT Smile, Mariánom Čekovským či Martinom Valihorom a ďalšími.

Aktuálne usilovne pracuje na druhom albume, ktorého zvuk predstaví na dvoch unikátnych koncertoch v Košiciach a Bratislave. V domácom prostredí ponúkne publiku 22. marca 2019 o 19:00 hod.  okrem novej produkcie aj hudobné prepojenia so svojimi hosťami. Koncerty s názvom Tancuj mi sa stanú predzvesťou nového albumu, ktorý vyjde v tomto roku. Rádiové hity dostanú na živých vystúpeniach nový šat.

Svoje plány s novou produkciou spevák nedávno poodkryl počas predstavovania unikátnej video verzie singlu Búrka slovami: „Špeciálne sa teším na skladbu, v ktorej zo seba dáme opäť kus toho nášho kapelného a zároveň slovenského temperamentu.“

Okrem nového zvuku Lukáš Adamec a jeho band ponúknu i notoricky známe hity z jeho prvej štúdiovky. Pesničky ako Horúca Láska, Keď ma raz odsúdia, Dýchaj či Búrka osviežia aj vokalistky, ktoré si na túto hudobnú udalosť prizvali. Prekvapením pre návštevníkov tejto veselej hudobnej udalosti bude niekoľko hostí, s ktorými sa Lukáš predstaví na jednom pódiu. Fanúšikovia budú môcť zažiť ochutnávku prepojenia rôznych hudobných žánrov a talentu.

Víťaza Česko Slovenská SuperStar z roku 2011 a v roku 2016 víťaza v hudobno-zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome bude v Košiciach sprevádzať ako hosť Ondrej Kandráč, ktorý na koncerte premiérovo predvedie skladbu Postav dom. Chýbať nebude ani talentovaná jedenásťročná bubeníčka Nikoleta Drummer Šurinová, ktorá zvíťazila v poslednom ročníku súťaže Česko Slovensko má Talent. Jej veľkým úspechom je, že sa stala súčasťou Rockin´1000 – najväčšej kapely na svete, kde je najmladšou členkou a zároveň jediným slovenským zástupcom.

Tajný hosť zostáva nateraz ešte naozaj tajný.

Vstupenky online:

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.