Malalata rozprúdi zábavu vo veľkom reggae štýle s Medial Banana

Jari treba zatancovať, aby prišla čo najskôr. Váš obľúbený Balkan Bashavel sa vracia do Kasární/Kulturparku, aby rozpútal svoju tradičnú bláznivú show. Do Košíc zavíta opäť 23. marca a nočnú zábavu rozpúta o 21:00 hodine. DJ duo Malalata – Roman Lalík a Jakub Kmošena ani tentoraz nepríde len vo dvojici, ale privedie si aj hostí.

Pretože od samého počiatku je okrem balkan beats a gypsy music súčasťou party aj reggae, rozhodli sa dať mu výnimočne trocha viac priestoru. Ten zaplní skupina Medial Banana, ktorá celou dušou podľahla čaru tohto hudobnému žánru.

Malalata je už 12 rokov synonymom pre jedinečnú fúziu balkan beats, gypsy music, cumbie a reggae. Každé vystúpenie DJského dua je nespútanou show plnou nákazlivej energie a 100-percentného nasadenia. Pod jeho taktovkou pulzovali nielen kluby po celej Európe, ale aj vzdialené Mexiko a Japonsko. Duo predviedlo svoju show aj na festivaloch Colours of Ostrava, Pohoda, Grape či na jednom pódiu s esami ako Parov Stelar Band, Goran Bregović a Fanfare Ciocarlia. Vlastne ich ani netreba zvlášť predstavovať, pretože svojich priaznivcov majú všade.

Šesťčlenná reggae kapela Medial Banana tento rok oslavuje 10 rokov na hudobnej scéne. Za ten čas sa z bratislavskej partičky stala jedna z najobľúbenejších slovenských kapiel a stálica veľkých
pódií aj festivalov ako Sziget, Pohoda, Mighty Sounds či Uprising. Kapela práve po dvoch štúdiových albumoch pracuje na svojom treťom kúsku, tak sa nechajme prekvapiť, či nám z neho naservírujú nejakú ochutnávku.

Príďte zažiť ten pravý bashavel, ktorý poteší a najmä roztancuje svojich priaznivcov. Dídžeji v pruhovanom oblečení zaručene každého rozbláznia v rytme Balkánu i karibského reggae. Svoje publikum nenechajú v kúte sedieť, ale dajú do pohybu. Tak je to vždy a nebude to inak ani tentoraz. Počas noci si baterky určite dobijete hudbou na maximum.

Vstupenky online:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.