Matěj Vávra pozýva do svojho sveta, ElevenHill počúvať ich príbehy

Unikátny koncertný zážitok počas festivalu Leto v parku môžu zažiť priaznivci charizmatického českého speváka, skladateľa a gitaristu Matěja Vávru. Na vystúpenie najúspešnejšieho finalistu X-faktoru sa môžu tešiť 12. augusta v Kasárňach/Kulturparku so začiatkom o 19:00 hod. V ten istý večer sa o pódium podeli so skupinou ElevenHill.

Matěj Vávra vydal svoj debutový singel s názvom “Homeless Song” pred dvoma rokmi, počas jari 2016 s Monikou Bagárovou predstavili spoločný singel “Žít tu chvíli” a taktiež spoluprácu s raperom Vladisom (Pošlu to dál, Poznáš ma, Najlepší syn). Počas vlaňajšieho leta odprezentoval pieseň “Holding on” pre medzinárodnú platformu BalconyTV, ktorej text zložil spolu s Celeste Buckingham. Koncom októbra predstavil klip k najnovšiemu singlu „Welcome To My World“, o ktorého produkciu sa postaral známy Maiky Beatz.

Málokedy sa stane, že novovzniknutá kapela urobí hneď s prvou zverejnenou skladbou taký dojem. Skupine ElevenHill z Prešova sa podarilo rozvíriť hladinu nielen slovenskej scény s piesňou Room of Ghosts. Vypočuť si ju mohli poslucháči v Anglicku, Škótsku i Kanade. Ich videoklip vysielala dokonca aj nemecká sieť hudobných televízií.

Napriek tomu, že je táto kapela stále čerstvým objavom slovenskej hudobnej scény, jej členovia nie sú žiadnymi nováčikmi. V minulosti pôsobili v rôznych iných, ale aj spoločných projektoch a majú za sebou bohaté hudobné skúsenosti. Spoločne začali hrávať v septembri 2014. Nedávno vydali svoj debutový album ELEVENHILL. Na  ich koncerte v parku o 20:30 hod. budú znieť ich najnovšie skladby.

Vstupné: 6 € v predpredaji/8 € v deň podujatia

Vstupenky online:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.