Michaela Chmelíčková „pomaľuje“ stenu vizuálnymi pohľadnicami

Ktorá z rôznorodých aktivít, ktoré areál Kasární/Kulturparku ponúka, vám zíde na um ako prvá? Prechádzka parkom, káva v Pape, výstavy, koncerty, stretnutia s kamarátmi? Alebo skôr pokojné pracovné dni, aktívny oddych, čítanie kníh pre najmenších či dokonca vedecký výskum v Steelparku?

Grafická dizajnérka Michaela Chmelíčková každú z možností pretavila do pútavých vizuálov s názvom Momenty, ktoré počas Bielej noci nájdete na vstupnej stene budovy Bravo. Nájdete si v minimalistických farebných linkách svoju obľúbenú kresbu? Príďte, vychutnajte si zážitok z nadrozmerných vizuálnych „pohľadníc” a odfoťte sa v dňoch 22. – 24. 10. 2021 od 18:30 do 22:00 hod.

Michaela Chmelíčková je grafická dizajnérka a ilustrátorka, ktorá žije a tvorí prevažne v Bratislave. Ako všestranný tvorca kreslí komiksy, vymýšľa dizajny tričkám, navrhuje plagáty aj logá a svojimi vizuálnymi projekciami dotvára atmosféru mnohých hudobných podujatí. Vo svojej diplomovej práci tiež ako jedna z prvých priniesla na Slovensko koncept pop-up shopov – malých dizajnových obchodíkov s jedinečnou identitou, ktoré sa na moment objavia na nečakanom mieste a opäť zmiznú, aby mohli prekvapiť a prinášať originálny dizajn ľuďom na inej adrese.

UPOZORNENIE: Aby mohli byť v bordovom okrese diela vystavené, bolo nevyhnutné upraviť aj podmienky návštevnosti. K jednotlivým inštaláciám budú mať prístup iba kompletne zaočkovaní návštevníci, ktorí sa musia pred vstupom preukázať QR kódom v GreenPasse.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.