Modlitby hudbou Roba Opatovského s novinkami z chystaného albumu

Príďte sa zabaviť, zaspievať si a možno aj zatancovať  do Kasární/Kulturparku s Robom Opatovským a Romanom Mečiarom. Tí pre vás pripravili dvojhodinový koncert 3. októbra 2021 o 17:00 hod. Odohrajú ho v exteriéri oproti kaviarni Papa. Vypočujete si celú plejádu známych piesní z bohatej produkcie tohto slovenského speváka a skladateľa a jeho hosťa.

Na ich spoločnom vystúpení zaznejú Opatovského najznámejšie autorské hity, ako sú Keď muž miluje ženu, Natália, Sen, Modlím sa hudbou, Prší, Tancuj!, Bolo to tak dávno a ďalšie, ale jeho priaznivci si vypočujú aj novinky z pripravovaného albumu Je nad slnko jasné či najnovší singel Muž a žena.

Robo Opatovský (spev, gitara) patrí bezpochyby k najpopulárnejším stáliciam na našej hudobnej scéne. Každoročne prekvapuje svojich fanúšikov nejakou zaujímavou novinkou. Najradšej im spieva naživo, tak si nenechajte ujsť príležitosť vypočuť si ho aj v Košiciach. Spolu s Romanom Mečiarom (gitara, vokály) sú zohratá dvojica muzikantov, ktorá má za sebou už veľa úspešných koncertov, takže je sa na čo tešiť.

Najčerstvejšia skladba Muž a žena, ktorej text napísala Oľga Šifrová a hudbu zložil Robo Opatovský, je optimistická, tanečná a pohodová. Po skladbe Je nad slnko jasné sa už zameriaval na prípravu vianočného albumu a projekt Spev spája nás, ale keď kopne múza, tak to treba využiť. O tom, že ho kopla dobre, ste sa už mohli presvedčiť, keď ste si skladbu vypočuli alebo pozreli klip. A teraz bude príležitosť vychutnať si ju na koncerte.

Jeho posledný album Modlím sa hudbou vyšiel koncom minulého roka, na ktorom sumarizuje poslednú dekádu svojej speváckej dráhy. Kompilácia obsahuje 20 piesní. Začína sa singlom Blázon a postupne sa vracia až do roku 2010. Na vystúpení sa spolu s ním vrátite v čase.  Fanúšikovia sa dočkajú najväčších hitov zo štyroch radových albumov i singlov, ktoré sa albumovému vydaniu doteraz netešili.

Podujatie sa koná v režime OTP (vstup len pre osoby s kompletným očkovaním, s platným testom alebo po prekonaní Covidu).

Vstupenky online:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.