Modré hory si zarepujú na jednom pódiu s americkým raperom Simsom

Raperské duo Lyrik a Bene z formácie Modré hory, doplnené o klávesáka Rolanda Kánika a Sims z Minneapolisu, člen kultových Doomtree, vystúpia na tom istom pódiu v jeden večer, aby porozprávali svoje spoločné pravdy. Uvidíme ich 9. apríla o 20:00 hod. v Kasárňach/Kulturparku.  

“Veci sa vyvinuli nejako tak, že máme tú možnosť si sem volať tých, ktorých doma počúvame príliš často a príliš radi. Mali sme tu Ceschiho, Aby Wolf, Andy The Doorbuma a x ďalších. Môžeme nahrať milión skladieb, vydať tisíc kníh, ale stále budeme v prvom rade fandovia, čo stoja v prvom rade neveriacky, že sú na koncerte svojho ďalšieho obľúbenca. Naposledy Aby Wolf učarovala všetkým, čo prišli na jeden zo štyroch spoločných koncertov a nevieme sa dočkať, kedy si ju sem zavoláme zas. A práve Aby Wolf má k hiphopu bližšie, ako by sa mohlo na prvé počutie zdať. Pravidelne spolupracuje s členmi kapely Doomtree a práve z Doomtree je aj Sims, ktorý bude mať v apríli európske turné a my sme zas raz mali neskutočnú potrebu predstaviť ho nášmu publiku. Preto s ním prídeme do Košíc,” pozýva Bene zažiť skvelú atmosféru v Kulturparku s hosťom z USA.

SIMS prichádza do Európy predstaviť svoj nový album More Than Ever. Trinásť skladieb, ktoré nahral minulú zimu ako jedinú možnú odpoveď na to všetko smutné, čo sa stalo jeho najbližším v posledných mesiacoch. Bude to živé a bude tam všetko. A že občas to neznie vôbec ako rap? Vedz, že to nie je bug, ale feature. Sims už pohltil veľa pódií a nie je dôvod neveriť, že to tak nebude aj  teraz.

MODRÉ HORY tento rok oslavujú svojich veľkých 10 rokov vo veľkom. Už tu mali Aby Wolf, teraz 4Simsa a nechajme sa prekvapiť koho si sem ešte v priebehu roka dotiahnu. Ale aj tak najviac by sa tešili, keby sa im 10 rokov existencie podarilo osláviť vydaním nového albumu Luxus klan, na ktorom poctivo pracujú a dúfajú, že v priebehu roka pôjde von. Čakanie si všetci môžeme skrátiť s modrákmi naživo – Lyrik a Bene, na klávesoch Roland Kánik, v laptope beaty od Peka, tisíc právd, žvástov, beatov, tónov, všetkého.

Vstupenky online

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.