Na divákov zaútočia situačným humorom známe tvory

Smiech je korením života, ktoré sype plným priehrštím divadelno-improvizačná skupina  Tri tvorivé tvory allias 3T z rukáva na svojich predstaveniach. Keď sa na javisku zjavia Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Púchovský a Stanislav „Stanley“ Staško, diváci vedia, že o zábavu nebude núdza, aj keď nikdy nevedia, s čím stand up komici vyštartujú.

A vlastne to dopredu nevedia ani oni sami. Vždy je to iné a závisí to aj od nálady publika, ktoré sa nielen smeje, ale aj aktívne zapája do deja. Humorné tvory nie sú košickému publiku neznáme a radi sa do Košíc vracajú. Svojich fanúšikov prídu do Kasární/Kulturparku znovu rozveseliť 21. januára 2017 o 19:00 hod.

Veselá trojica sa dala dohromady v roku 2004 v Žiline. Improvizácii sa však každý z nich venuje už od roku 1997. Na Improligách im nestačil krátky čas určený na scénku a tak sa zrodil nápad vytvorenia samostatnej show. Počas 11 rokov odohrali majstri rôznych tvárí, gest, slov a pohybov viac ako 450 predstavení bez akejkoľvek prípravy, vyzbrojení dobrou náladou a pripravení užívať si adrenalín na javisku, kde sa vždy zrodí nová a nepredvídateľná divadelná improvizácia, spoločné dobrodružstvo hercov a divákov.

Šoko, Pucho a Stanley vytvárajú priamo na pódiu zakaždým novú divadelnú hru. Dej, postavy a prostredie tak dostávajú nový rozmer. Nečakané dejové zvraty, o ktorých rozhoduje publikum, ponúkajú priestor pre zaujímavú situačnú komiku. Improvizácia a interakcia troch šikovných hercov ponúka neopakovateľný zážitok. To sú ich zbrane, ktorými útočia na svojich priaznivcov.

Vtipné repliky odvážne dopĺňajú pohybovými a hudobnými improvizáciami. Svojim autentickým prejavom a dlhoročnými skúsenosťami robia z improvizácie divadelný kúsok, show, zábavu. Tvorivým tvorom to v trojici naozaj páli a neexistuje pre nich nič, čo by nedokázali zahrať a ešte navyše rozosmiať vždy preplnené sály. Keď sa ľudia smejú, je to ten najlepší motor, aby vznikali ďalšie humorné situácie. Ešte sa nestalo, aby sa ľudia nebavili a ak aj čistou náhodou nie, môžu si za to sami. Na tvorbe predstavenia sa tiež podieľali. Komici to určite opäť „ustoja“ a diváci „usedia“, keď náhodou nepopadajú od smiechu zo stoličiek alebo sa neutopia v slzách. Jeden vlastne nikdy nevie ako sa to začne a ako sa to nakoniec skončí, ale isto bude zábava.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.