Noc múzeí a galérií otvorí aj zákutia Steelparku

Každý rok európsky projekt Noc múzeí a galérií ponúka príležitosť objaviť dedičstvo našich predkov a zároveň objavovať zaujímavé miesta originálnym spôsobom. Ani v tomto roku tomu nebude inak a 15. mája 2021 sprístupnia múzeá a galérie svoje poklady pre návštevníkov.  Aktivity sú orientované na to, čo počas celého roka zostáva pred verejnosťou ukryté. Aj Steelpark – park vedy pripravuje pre deti i dospelých niekoľko prekvapení a pozýva do svojich priestorov všetkých zVEDAvcov prezrieť si jeho zákutia.  Čo si pre vás prichystal, nechajme sa prekvapiť.

V sobotu máte jedinečnú možnosť vstúpiť do Steelparku trochu inak ako zvyčajne. Vydajte sa na cestu ocele, preskúmajte tajné zákutia vedy a navyše môžete nahliadnuť do majstrovstva stavby veží na interaktívnej výstave Veže do neba pod tajomným rúškom noci, tentoraz s rúškom a za prísnych hygienických opatrení.  Od 14:00 až do 21:00 si záujemcovia  budú môcť pozrieť a vyskúšať všetky expozície vedeckého parku. Odborný tím Steelparku je pripravený zodpovedať všetky otázky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.