Nový slovenský fight projekt Combat Invasion sa predstaví v „amfiku“

Amfiteáter sa 26. septembra premení na profi ring, ale nie hocijaký. Odohrá sa v ňom šou, ktorá prinesie zaujímavé súboje renomovaných a úspešných slovenských i zahraničných reprezentantov. Combat Invasion je nová značka ambiciózneho projektu gala večerov kickboxu Agentúry Steel Fight Pro, ktoré pripravuje v spolupráci so Slovenským zväzom kickboxu a svetovou kickbox profesionálnou organizáciou WAKO PRO.

Prvé z podujatí CI sa uskutoční v atraktívnom prostredí košického Amfiteátra. Hosťom večera  bude okrem športovcov hudobná skupina Stanica Projekt, ktorá si pri tejto príležitosti pripravila aj premiéru novej skladby. Známa košická hip-hopová kapela vystupovala aj na otváracom ceremoniáli Európskeho hlavného mesta kultúry Košice 2013 so skladbou o meste Košice, ktorú ich fanúšikovia považujú za mestskú hymnu. Známy je aj ich videoklip „Sme tu stále“ s nádhernými zábermi mesta Košice. Aj preto si organizátor podujatia – agentúra Steel Fight Pro, zvolil túto formáciu ako doprovod celým večerom.

Bude to športová show, v ktorej budú zahraniční a slovenskí borci v kickboxe vlastne hercami a predvedú svoje športové divadlo na javisku amfiteátra. Tie sa v minulosti stavali práve na obľúbené gladiátorské súboje s početným publikom. Gladiátorv vystriedajú kickboxeri.

Prezentáciu športového typu umenia bude moderovať profesionálny moderátor v sprievode krásnych ring girls. Pripravená je veľkoplošná projekcia celého programu a diváci na obrazovke uvidia aj to, čo sa deje v šatni pred zápasom.Tešiť sa môžu na titulové zápasy profesionálneho majstra SR WAKO PRO, na zápasy v štýle K1, Mixed Martial Arts a boxe.

V jednom z hlavných zápasov večera  o opasok profesionálnej Majsterky Slovenska WAKO Pro vo full contacte do 58 kg (7 kôl po 2 min.) sa predstaví jedna z najúspešnejších slovenských reprezentantiek Veronika Petríková. V atraktívnej malej pyramíde (4 borci) K1 Rules do 71,8 kg zabojuje aj domáci fighter Miroslav Smolár. V boxerskom stretnutí do 60 kg na 3 x 3 min. sa predstaví reprezentant z Lučenca Dávid Zold. Erik Gbúr – bojovník, reprezentujúci prešovský Panter klub, bude ďalším, ktorý sa predvedie vo svojom super fighte K1 Rules do 63,5 kg.

V zápase K1 Rules do 65 kg diváci uvidia aj jedna z najtalentovanejších bojovníčok a nádej slovenského ženského kickboxingu Veroniku Cmárovú (C2), ktorá reprezentuje domáci košický Guard kickboxing klub. Farby klubu Fortis Lučenec v super flighte K1 Rules +91 kg bude obhajovať ďalší flighter Peter Baláž ml. Na Combat Invasion nebude chýbať ani Lukáš Debnár z prešovského klubu Pantere, ktorý je reprezentantom SR, Majstrom SR, víťazom Slovenského pohára a víťazom medzinárodných turnajov K1 v Lotyšsku a Poľsku. Zúčastnil sa aj na Majstrovstvách sveta 2013 v tureckej Antalyii. V poslednom roku zaznamenal veľmi veľký výkonnostný rast, ktorý bude chcieť dokázať ako vyzývateľ v titulovom zápase o opasok profesionálneho Majstra SR WAKO PRO.

Vstupenky: v predpredaji Ticketportalu 4 €, na mieste 7 € , VIP stoly (4 osoby) pri ringu od 400 €.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.