O dobrú náladu sa postarajú Michael Szatmary a jeho vtipní hostia

S veľkou porciou humoru a zábavy prichádzajú do Kasární/Kulturparku ti najlepší stand-up komici, aby publikum opäť dobre pobavili. Na ich improvizačné predstavenie sa už môžu ich priaznivci tešiť a zabezpečiť si vstupenky, ktorých nie je napodiv nikdy dosť. Je to asi tým, že si ich vystúpenia ľudia obľúbili.

Ani tentoraz nebude chýbať Michael Szatmary, ktorý nezostane na pódiu sám. V Košiciach ho budú sprevádzať Tomáš Hudák, Pavol Seriš a Jakub Lužina. Štvorica zabávačov ponúkne Stand Up Comedy vol. 6 v sobotňajší večer 25. marca o 20:00 hod.

Aj keď jednotlivých komikov mnohí už dobre poznajú a určite si nenechajú ujsť príležitosť stretnúť sa s nimi znova a znova, predstavme si ich aspoň v krátkych charakteristikách.

Michael Szatmary je vyštudovaný politológ, dlhoročný televízny spravodajca, muzikant, ktorý zistil, že stres z chudoby je lepší ako ten pracovný a dnes sa preto venuje naplno humoru a malej dcére. Keby Jerry Seinfeld nebol starší a lepší, určite by sa učil od neho. Korene má v Transylvánii. Je teda štvrtinový upír. Štvrtinový preto, lebo ako vieme, upíri neexistujú.

Tomáš Hudák patrí medzi najtalentovanejších humoristov súčasnosti. Pracoval v SME, Markíze a RTVS. Potom, ako sa oženil so živou ženou, sa rozhodol pre slobodu aspoň v zamestnaní. Svoje šialenejšie ja prezentuje v stand up comedy. A mimochodom, je to hrdý Košičan.

Pavol Seriš je herec, pôsobiaci v Brne, mím a tanečník a stand up komik v jednom. Ako jediný na Slovensku vie publikum rozosmiať pohybom a scénkami a zvukmi zo zvieracej ríše. Najnovšie behá so svojim programom po celom Slovensku a má obrovský úspech. Dokonca až taký, že si ho pozval do svojej manéže Bolek Polívka.

Jakub Lužina je vychádzajúca hviezda slovenskej stand up comedy. Vyštudoval bábkoherectvo, no deti by asi jeho rozčúlené metafory na dnešnú realitu nepochopili, preto sa rozhodol zabávať aj dospelých. Vytočí ho takmer všetko, hoci aj málo spenená káva.

Na úvod snáď toľko o nich stačí. Bližšie sa, nakoniec ako vždy, predstavia sami, keď zoberú do ruky mikrofón a rozosmejú celú sálu. Tak už to chodí. Svojej povesti nezostávajú nič dlžní. Rozveseľujú a zabávajú.

Vstupenky online

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.