Outbreak a Whos´that kidz predvedú tance ulice na prehliadke To sme my

Bodkou za tanečným rokom je už pravidelne vždy v júni záverečná hudobno-tanečná show Tanečnej školy Outbreak, v ktorej sa predvedú členovia tanečných skupín Outbreak a Whos´that kidz programom To sme my. Kunsthalle/Hala umenia sa roztancuje 2. júna 2019 dvakrát. O 14:00 hod. vystúpi skupina detských tanečníkov a o 18:00 hod. tí starší a skúsenejší.

Ústredným mottom 9. ročníka podujatia  „Každý sme iný, no všetkých nás spája jedna cesta“ vyjadria účastníci pohybom lásku k tancu a pre divákov pripravia nezabudnuteľný zážitok. S tým, čo sa za školský rok naučili sa predstavia všetci členovia školy a ich profesionálni lektori. Neodmysliteľnou súčasťou záverečnej show je hudobný hosť, ktorým tentoraz bude Gapa & The Groovin Heads.

Tanečná skupina Outbreak je jednou z najprestížnejších tanečných a umeleckých zoskupení, zameraných na pouličné tance na Slovensku. O vysokej profesionálnej úrovni svedčí množstvo víťazstiev v súťažiach na domácej, zahraničnej, komerčnej a undergroundovej scéne, tvorba a organizovanie niekoľkých úspešných tanečných a spoločenských projektov, ale aj spolupráca s mnohými známymi osobnosťami z oblasti tanca. Zoskupenie Outbreak je držiteľom viacerých špeciálnych cien a cien hlavnej poroty. Na svojom konte má 74 víťazných umiestnení, 46 strieborných a 22 bronzových zo súťaží, prehliadok a battles. Je päťnásobným držiteľom titulu Majstra Slovenska a piatich titulov Vicemajster Slovenska.

Tanečná škola Outbreak je jednou z najúspešnejších tanečných základní na Slovensku. V roku 2010 ju založili členovia legendárnej tanečnej skupiny Outbreak. Ako najlepší Street Dance v Košiciach sa venuje rozvoju talentu detí a mládeže, organizovaniu a podporovaniu voľnočasových aktivít, tanečnej, umeleckej a spoločenskej výchove. Je významným centrom hudby, tanca a zábavy. Priniesol nový vietor a stal sa inšpiráciou pre väčšinu tanečnej scény. Dosiahnutými výsledkami dokázali, že sa úspešná tanečná škola dá robiť inak. Fenomén menom Outbreak zaplavil a ovplyvnil každý tanečný kút Slovenska.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.