Peter Lipa jr. „otvorí“ The Grand Buffet so širokým sortimentom hudby

Umelecké prostredie sa na ľuďoch podpíše. S istotou to platí aj o klaviristovi Petrovi Lipovi juniorovi, ktorý po otcovi – kráľovi slovenského džezu, zdedil lásku k hudbe a stal sa z neho vynikajúci muzikant. Aj keď ide vlastnou cestou, je stálym členom otcovej sprievodnej kapely.

Peter paradoxne klavír v detstve neznášal. Ale len dovtedy, kým neprestal pravidelne chodiť na jeho hodiny. V súčasnosti je to celkom inak a bez klavíra si to vie len ťažko predstaviť. Spolu s Matejom Korbeličom (trúbka) a Michalom Fedorom (bicie) tvoria trio, ktorého hru si budú môcť návštevníci Kasární/Kulturparku vychutnať na koncerte 31. januára o 19:00 hod.

Do Košíc muzikanti zavítajú so svojim najnovším projektom The Grant Buffet. Je to miesto, kde je šefkuchárom Peter Lipa ml., ktorý vždy pripraví na danú príležitosť vhodnú nádielku zábavy.

Hudobný projekt mixuje a spája elektroniku, hip hop, edm, soul a funk do fascinujúceho hudobného kontextu. Beaty a sample z vlastnej vedeckej produkcie sú na pódiu doplnené excelentnými muzikantmi. Prvotriedne suroviny sú zárukou vysokej kvality.

Hudbu tvoria z vlastných nápadov. Všetko je lokálne, a teda je to pravá slovenská kvalita. Inštrumentálna oslava vás prenesie do viacerých kútov sveta, počas ktorej sa kapela aj publikum úplne strácajú v hudbe.

Príďte „ochutnať“ ich hudbu vo svojom meste. Hudobný Grand Buffet bude otvorený len pre vás. Je to dobrá muzika. Štýl tria je založený na improvizácii, preto je to zakaždým iné. Očakávať možno žánrovo rozmanitú hudbu.

Vstupenky online:

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.