Pretancujete sa do minulého storočia, do zlatej éry swingu

Štartuje nová sezóna obľúbených Electro Swing Fevers z dielne Electro Swing Bohemia. Príďte sa nechať uniesť atmosférou zlatej éry swingu a roztočiť to na parkete v Kasárňach/Kulturparku v Košiciach 6. septembra 2019. Počas tanečnej noci vystúpia skvelí DJs Swing Thing a Max W. Svojim pôvabom a talentom ju ozdobí DJka a tanečníčka Stell the HepCat. s ktorou si strihnete aj swingový workshop. Naučí vás nové grify, nebudete predsa v kúte stáť, ale tancovať.

Tanečná horúčka prepukne o 21. hodine a potrvá ako zvyčajne, do druhej. tretej hodiny ráno. Dovtedy sa totiž bude swingovať. Aby ste nebodaj nezaspali, o to sa postará výbušne energický slovenský DJ Swing Thing. Zrýchliť z nuly na sto dokáže za 3 sekundy. Svojim rytmickým electro-swingom rozvíri pokojné vody každého parketu. Keď treba, udrží svoj temperament na uzde a zahalí tanečnú sálu do hmly jemných swingových melódií. Jeho vystúpenie si už užili nielen fanúšikovia po celej Európe, ale aj vo vzdialenom Mexiku či Japonsku. Na  jednom pódiu sastretol s takými hudobnými esami ako Parov Stelar Band, Movits, Postmodern Jukebox a Alice Francis.

Aby to všetko neťahal sám, pomôže mu osobitý DJ a jeden z mála českých electro-swingových producentov s výnimočným citom pre výber a mix trackov Max W. Sety vyznávača tvrdšej a údernejšej línie electro-swingu kombinujú swingové melódie so štipkou drum’n’bassu a dubstepu. Stretol sa na jednom pódiu s interpretmi ako Parov Stelar Band, Bart & Baker a Swingrowers. Jeho poznávacím znamením je elegantná čierna košeľa, uhrančivý pohľad a schopnosť rozhýbať aj neoblomných nepriateľov tanca.

Drevo do lesa nosiť netreba. Bude ho tam dosť, ale netreba zúfať. Všetkých „drevákov“ zaručene uvedie do pohybu na tanečnom workshope Stell the HepCat. Na pódiu sa snáď táto mladá DJka zjavila priamo zo začiatku minulého storočia, odkiaľ pochádza aj základ jej hudobnej knižnice. Čo skladba, to poklad. V setoch hravo kombinuje nielen hot-jazzové kúsky zlatej éry swingu, melódie bigbandov a slávnych černošských interpretov, ale aj energický neo-swing a electro-swing.

Štýlovo sa oblečte, nalaďte sa a nechajte sa vtiahnuť do víru nezabudnuteľnej swingovej atmosféry, ktorá vás pohltí natoľko, že si ani neuvedomíte, ako ten čas letí a vonku už svitá. Také sú totiž všetky electro-swingové stretnutia, plné pozitívnej energie.

Vstupenky online:

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.