ZRUŠENÉ!!! Saul vynesie hudbou niekde do oblakov aj svojich fanúšikov

V súvislosti s opatreniami na zamedzenia šírenia ochorenia COVID-19 bolo podujatie zrušené.  

————————————————————————————————————————————————————————————–

Saul z trapového zoskupenia KHANS je mladý talent, ktorý svojou hudbou prináša nový zvuk a pohľad na hudobnú tvorbu. Prvý raz sa zviditeľnil po Sameyovom boku a spoločne s celou skupinou dostali možnosť vydávať pod FCK THEM. Prvé skladby začal zverejňovať na YouTube už v roku 2017. Zaujať dokázal po hudobnej aj vizuálnej stránke a ako devízu využíva aj spevácke schopnosti. Keď ho chcete vidieť a najmä počuť, budete mať príležitosť na koncerte v Kasárňach(Kulturparku 10. októbra 2020 o 21:00 hod.

Okrem toho, že je členom tria, sa pustil aj do vlastných vecí. Výsledkom bolo krátke, ale o to kvalitnejšie EP s názvom Hotel 471. V súčasnosti má už vonku čerstvý sólový album Niekde v oblakoch, ktorý vydal v polovici júna. Práve s ním sa predstaví naživo aj na vystúpení v Košiciach. Debutový počin tvorí dvanásť skladieb a na featoch môžeme nájsť mená ako Ego, Gleb, Marko Damian a Taomi. Spojenie Saula a hostí prináša unikátnu kombináciu.

O Saulovi sa hovorí, že je to slovenský The Weeknd a niečo pravdy na tom je. Po vypočutí albumu je hneď jasné, že práve kanadský interpret je jeho hlavným zdrojom inšpirácie. Na nahrávke môžeme počuť podarené featy, ktoré rozhodne pridávajú na atraktivite. Silnou stránkou sú podmanivé produkcie, postavené na silnom syntetizátorovom zvuku. Keď hudba pobaví, zlepší náladu alebo odovzdá nejakú emóciu, tak splnila svoj účel. Dôležité vždy je, ako oslovila poslucháčov a ako to prijmú. Podľa reakcií ich nie je málo.

Spevák a textár Saul v spolupráci s Adamom Rohaľom a Stubyshitom pred časom prekvapil svojich fanúšikov aj 13-minútovým hudobným filmom Agónia & Extáza s mnohými vizuálnymi efektmi, ktoré dotvárajú temnú atmosféru dvoch skladieb Motýľ a Včera mi zhorel dom. Publikum si popri iných isto vypočuje aj tieto.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.