Seniori z mesta chodia na Čaj o piatej do Kasární/Kulturparku

V pavilóne November v Kasárňach/Kulturparku dostali priestor na organizovanie všestrannej záujmovej činnosti kluby seniorov z celého mesta. Ich aktivity sa rozšírili aj o tanečné popoludnia. Čaj o piatej je nielen o nostalgickom spomínaní na staré dobré časy, ale aj radosť z toho, že sa to, čo bolo populárne, zachovalo dodnes.

Obľúbené nedeľné stretnutia pri hudbe a tanci sa dlhé roky konali v Dome umenia, ale aj v iných zariadeniach. Stále majú svojich pokračovateľov a tešia sa veľkému počtu návštevníkov. Priestory Kasární/Kulturparku sa pre nich po prvý raz otvorili v nedeľu, 17. januára. Zaplnený tanečný parket v budove Alfa svedčí o veľkom záujme ľudí. Zatancovať si prišlo až 120 seniorov, ktorí sú pokračovateľmi staronovej tradície v meste. Zahrať im prišla skupina  Duo Gemniny.

Aj keď je podujatie nazvané Čaj o piatej, čas štvorhodinovej tanečnej party sa prispôsobuje hlavnému programu K13 – Košické kultúrne centrá. Preto sa nasledujúce čajové popoludnia 24. a 31. januára začnú o 15:00 hod. Ďalšie sú naplánované na šestnástu hodinu. Záujemcovia sa to vždy včas dozvedia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.