Smejko, Tanculienka, Štístko a Poupěnka volajú deti na Kukino show

Najväčšia detská Kukino show s najobľúbenejšími hudobnými dvojicami Smejko a Tanculienka a českou Štístko a Poupěnka so svojimi senzačnými hitmi mieri do košického Amfiteátra vytvoriť neopakovateľnú atmosféru pre malých aj veľkých chrobáčikov. Na jednom javisku vystúpia spoločne po prvý raz. Na zábavné popoludnie si trochu ešte budú musieť detičky počkať, ale leto je tu už čo nevidieť a do kalendára si môžete poznačiť dátum 17. júla 2021 a čas 16:00. Chýbať nebudú veľké maskoty Macko Duško a Ňufáček na čele s Huncúlikom, ktorí budú zabávať publikum, kým sa začne samotná show. A po predstavení bude veľká autogramiáda.

Hudobnú slovenskú dvojicu Smejko a Tanculienka, ktorá spieva detské piesne, mnohé decká už dôverne poznajú a pospevujú si jej pesničky. Tvorí ju Petra Kováčová a Marek Kováč, ku ktorým sa postupne pridali Barbora Malčeková ako Motýlik Huncúlik, nemý pán La Lalá z krajiny Lalá Ján Gonda, hrajúci na akordeóne a Matej Kotman ako pán Bumbác, ktorý hrá na kachone. Ich najnovšie CD a DVD film s názvom Tancuj, tancuj! obsahuje nové pesničky v tradičnom tanečnom štýle, ale aj moderné hity, ktoré každého roztancujú. Vypočuť si ich budete môcť naživo počas ich turné po slovenských a českých amfiteátroch.

Spievať pesničky, rozprávať rozprávky a tancovať príde aj česká dvojica motýlik Štístko a víla Poupěnka. A kto sa za týmito veselými, spievajúcimi a tancujúcimi bytosťami skrýva? Motýlik je Lukáš Kunz z Prahy, ktorý si život bez divadla nedokáže predstaviť. Okrem toho, že hrá pre deti, účinkuje aj v činohrách a muzikáloch pre dospelých a ešte hrá aj na gitare. Jeho umelecká partnerka Barbora Waschingerová je víla Poupěnka a je tiež z Prahy. Odmalička hrá v divadle a pred niekoľkými rokmi založila s kamarátkami kapelu, kde hrá na basgitaru. Teší ju, že môže spievať pesničky, ktoré robia deťom radosť.

Pre návštevníkov bude pripravená oddychová zóna a stánky s darčekovými predmetmi. Ku vstupenke dostane každý darček v podobe mesačného predplatného ku všetkým filmom a videám. Aktivačný kupón si môžete uplatniť  na kukino.tv/kupon a pokračovať v zábave a počúvať nezabudnuteľné pesničky aj doma.

Vstupenky online:

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.