Spojenie výnimočného zážitku a kvalitnej hudby na koncerte legiend

Exkluzívna zostava slovenských hudobných legiend – obľúbení speváci a muzikanti Beáta Dubasová, Vašo Patejdl, Pavol Hammel a Janko Lehotský, vystúpi spolu na jednom pódiu počas turné Legendy Open Air Tour 2021 aj v košickom Amfiteátri. Legenda každá zvlášť, ale aj dohromady chystá pre svojich fanúšikov 7. júla 2021 o 19:00 hod. takmer dvojhodinový prierez zásadnou tvorbou všetkých umelcov, ako aj spoločné kompilácie.

Projekt vznikol pred dvoma rokmi na špeciálnu príležitosť výročia najluxusnejšieho hotela vo Vysokých Tatrách. Na jednom pódiu sa umelci stretli v takejto zostave historicky po prvý raz a nezostal nikto, kto by si na koncerte, ale aj po ňom nepospevoval ich chronicky známe a nestarnúce hity. O podobný zážitok, aký mali Tatranci, nezostanú ukrátení ani fanúšikovia v rôznych slovenských mestách počas ich turné, na ktorom to roztočia tak ako pod štítmi.

Na koncerte si budete môcť vypočuť najznámejšie skladby ako Umenie žiť, Kamarátka nádej, Za dverami mojej izby, Kamalásky, Dnes už viem, Učiteľka tanca, Pravá láska, ale aj Dievčatá a Sklíčka či známe pesničky  Veľký sen mora, S tou nádejou choď spať, Sme také, aké sme, Vráť mi tie hviezdy, Prvý a posledný, Nepriznaná, Voňavky dievčat, Kaskadér, Mopedová, Medulienka, ZRPŠ, Ak nie si moja či Kapely starnú a Úsmev. Asi sa nenájde nikto, kto by nepoznal aspoň refrény dnes už kultových piesní, ktoré si budete môcť vypočuť v interpretácii nemenej populárnych popových slovenských hviezd.

Minulý, ale aj tento rok okrem iného ukázal, že bez kultúry sa žiť nedá. Legendy veria, že dokážu ľuďom prinavrátiť tú ohromnú energiu, ktorá pri živom vystúpení vzniká. Pokúsia sa pripomenúť, ako chutí sloboda cez umelecké duše a ich prianím je zaspievať si spolu s publikom.

Vstupenky online:

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.