Spoločnosť fanúšikom bude robiť Príjemná spoločnosť

Rocková hudba a rockové skupiny rozburácajú košický Amfiteáter v posledný májový deň. Hudobný maratón “pobežia” väčšie i vychádzajúce hviezdy a pódium zaplnia také hudobné esá ako fínsky Stratovarius či nemecký Freedom Call. Open Fest I. sľubuje celé popoludnie až do hlbokej noci rušný deň a večer, nabitý energiou a dobrou muzikou.

Pri hviezdnych kapelách, ktoré sú magnetom a lákadlom koncertu koncertov, vystúpia aj slovenské skupiny Tristana, Ravenclaw, Meredith a Príjemná spoločnosť.

Domáca skupina Príjemná spoločnosť bude naozaj príjemnou spoločnosťou pre publikum. Od svojho vzniku v 90. rokoch má za sebou celý rad koncertov po celom Slovensku a v Čechách a svojimi skladbami dokázali strhávať davy svojou humornosťou a jednoduchými a chytľavými textami.

Kapelníkom a stálym a verným členom je Marcel Klema, gitarista a spevák, ktorý je tiež autorom hudby a textov. Pod dlhšej odmlke dal punk-rockovú skupinu opäť dokopy a rozhodli sa začať znovu koncertovať. Prestávka nič nezmenila na ich chuti spoločne to ťahať ďalej. Spája ich láska k hudbe a fanúšikovia, ktorí ich nabíjajú pozitívnou energiou.

Trio rockerov hrá v zložení Marcel Klema (gitara, spev), Majo Gmuca (basgitara) a Matúš Herceg (bicie). Návrat na veľké vynovené pódium “amfiku” pred veľkým publikom nadšencov je príležitosťou dokázať, že im to spolu stále hrá. S kapelou si zaspieva aj Libuša Říhová, známa moderátorka, milovníčka rocku a organizátorka kultúrnych podujatí.

Predaj lístkov: http://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=19474

Zľavy/Discounts:  na predajných miestach si ZŤP môžu zakúpiť 1€ vstupné

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.