Stratovarius a Freedom Call na OPEN FEST-e už túto sobotu

Už túto sobotu bude vo vynovenom košickom Amfiteátri prvý koncert zahraničných rockových hviezd. Ako hlavní aktéri sa predstavia nemeckí Freedom Call a fínski Stratovarius. Ideou festivalu a jeho pokračovaní je predstaviť slovenské mladé rockové kapely širokému publiku za účasti večerných headlinerov. Máj bol, čo sa týka počasia, šialený, ale od štvrtkovej noci to konečne má byť zažehnané a sobota bez dažďa, takže nikto ani nezmokne.

Predaj vstupeniek s akciovou cenou 12  € na koncert skupín Stratovarius, Freedom Call a 4 slovenských skvelých kapiel sa  končí v piatok, 30. 5. 2014, podvečer. Samozrejme, že vstupenky sa budú dať kúpiť aj v deň koncertu, ale už za cenu 15 €. Zakúpite v sieti Ticketportal do dvanástej hodiny (sobota) alebo priamo na mieste v pokladni Amfiteátra.

Lepšej zábavy, ako výborný rockový koncert, v Košiciach, ale ani na Slovensku 31. mája nebude. V predvečer Medzinárodného dňa detí bude spustená akcia aj pre najmladšiu, vyrastajúcu generáciu rockerov. Deti do 110 cm budú môcť prísť pozrieť koncerty s rodičmi s platnou vstupenkou zadarmo.

stratovarius

Ďalšou novinkou je, že kapela Stratovarius, po poslednom svetovom turné k albumu Nemesis, vydáva dokumentárne Live-DVD o tom, čo všetko sa okolo nich na turné dialo. Skutočnosť, že pod starým názvom a novou tvorbou majú chlapci stále obrovskú fanúšikovskú základňu, je potešiteľná a aj nové skladby sa uchytili medzi všetkými priaznivcami. DVD, ale aj niekoľko rarít z tvorby kapely, si budete môcť zakúpiť aj priamo na koncerte.

Freedom Call podobne víťazia aj bez zakladajúceho člena kapely Daniela Zimmermanna a ich základňa sa rozrastá. Pre hudbu, melodický heavy metal, je to pozitívne, tak ako to cítiť z ich vystúpení.

Preto 3 hodiny, ktoré kapely Stratovarius a Freedom Call na záver prehliadky slovenských talentov zahrajú, budú pre všetkých jednoducho balzamom na uši. Nechajte sa uniesť tými najlepšími melódiami, aké boli v tomto žánri vymyslené a nahrané pre fanúšikov tej najmelodickejšej hudby…

Ravenclaw, jedni zo zástupcov slovenskej scény a už zabehnutí hudobníci z Košic, predstaví nový CD-singel „Today“,  ktorý bude aj v predaji za mimoriadnu cenu 1 € !!!

Samozrejme, že od štartu festivalu od 16. hodiny bude Amfiteáter žiť výbornou hudbou, najlepšou atmosférou, vybranými esami slovenskej rockovej scény a aj niekoľkými fanúšikmi, ktorí si domov odnesú milé výhry. Nechajte sa prekvapiť.

Počas koncertu budú aj zaujímavé pivné súťaže.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.