Susedský výmenný obchod

0000004518-714067-knihyVo Výmenníku obrody sa začína v marci akcia Susedská výmena. Pod patronátom Danky Madejovej budete mať možnosť vymeniť si so „susedmi“ hračky, knihy či bytové doplnky.

Prvá výmena sa uskutoční 1. marca dopoludnia od 10:00. Môžete si na ňu priniesť knihy, ktoré vám na poličke zapadajú prachom a urobiť tak radosť niekomu inému. Ktovie, možno aj vy obohatíte svoje knižnice o knihu, ktorú ste si vždy chceli prečítať. Pridanou hodnotou každej knihy bude osobný odkaz pre nasledujúceho majiteľa, ktorý môžete (aj keď nemusí) napísať priamo do knihy.

Aprílová výmena bude 5. apríla v rovnakom čase a bude zameraná na detské oblečenie, hračky a doplnky. Tu si budete môcť vymeniť ružové dupačky za modré, autíčka za matriošky. Pridanou hodnotou bude aj výmena skúseností a historiek, ktoré sa pri rastúcich deťoch nahromadia azda každému.

V máji sa budete môcť (možno po prvýkrát) potešiť tomu, že vaši susedia prerábajú byt. Susedská výmena bytových doplnkov môže byť skvelým zdrojom inšpirácie k zútulneniu vašich príbytkov alebo k prevencii zakopávania o rohy a nohy nábytku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.