ZRUŠENÉ!!! Turné Nicholasa Naisona k debutovému albumu navodí psychedelickú atmosféru

Úrad verejného zdravotníctva sprísnil od 1. septembra 2020 opatrenia proti pandémii ochorenia COVID-19. Počet účastníkov hromadného podujatia znížil na 500 ľudí v interiéri a 1000 ľudí v exteriéri. Rúška sú povinné aj vo vonkajších priestoroch.

—————————————————————————————————————————————————————————————-

Na špeciálne audiovizuálne turné sa chystá Nicholas Naison v spolupráci s F*CK THEM a ODYSSEA events, počas ktorého predstaví v piatich slovenských mestách svoj nový album Psychedelia2020. Psychedelickú atmosféru prinesie aj do Košíc. V Kasárňach/Kulturparku vystúpi 11. septembra 2020 o 22:00 hod.

Nicholas je mladý umelec z Michaloviec, ktorému učaroval rap a hip-hop. Je jedným z členov skupiny KHANS a labelu WELOVEVERYSIMPLE a F*CK THEM. Jeho prvý výstup sme mohli zaznamenať na EP Ikigai na tracku Žiť a milovať. Odvtedy úzko spolupracuje so Saulom a Nurim, s ktorými vydal spoločný track Pozri, tie hviezdy svietia pre nás. S nimi tiež vydal album Ku hviezdam a nikdy späť! Do jeho tvorby patria aj kratšie „epéčka“ s názvom Sny, please, save me a najnovšie debutový album Psychedelia2020. Ten uzrel svetlo sveta koncom februára. Projekt obsahuje desať skladieb a okrem Nicholasa sa na ňom objavujú aj hostia Mad Mado, Taomi, Prince Tommy a Porsche Boy.

Skupina KHANS z východného Slovenska sa považuje za novú generáciu. V čom je iná a čo nové prináša? Ako o sebe tvrdia, chcú priniesť viac umenia do umenia a reálne pocity naspäť. Podľa členov kapely je dôležité vytvárať pomocou ich umenia podmienky na zlepšenie životov ľudí a ich lifestyle-u. To je len začiatok, ale vždy to bolo a aj bude viac ako len hudba. Ide o movement, ide o myšlienku, o pocity, dizajn, kvalitu života, šťastie každého, kto počúva a je s nimi.

Nuri, ktorý sa venuje skôr produkcii a DJingu, Nicholas Naison a Saul skôr rapu a spevu. Na celej tvorbe sa podieľajú spolu. V tejto zostave to ťahajú od roku 2014. Za ten čas si stihli vytvoriť vlastnú, krajšiu realitu. Z nej vyplynuli ich hudobné projekty ako EP Sny od Nicholasa Naisona, nedávno vydané EP Hotel 471 od Saula, ktorý ma tiež dva podarené featy na Sameyovom albume MNKPD. Na tomto albume spolupracoval tiež Nuri ako supervisor a ako DJ na jeho Rockstar steez tour. Okrem toho si zahral DJ set na svetoznámej Places+Faces párty. Veľkou udalosťou bol ich koncert pod taktovkou F*CK THEM, kde si zahrali pred ruskou super hviezdou Pharaoh.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.