100 krajín – 100 zážitkov Ľuboša Fellnera – výstava

Dátum a čas:
piatok - 14. 07. 2017 - nedeľa - 10. 09. 2017 - 9:00 - 16:00

Miesto konania:
Kasárne//Kulturpark, budova Bravo


Počas festivalu Leto v parku si budú môcť návštevníci pozrieť aj výstavu unikátnych fotografií, ktorá presahuje stredoeurópsky rozmer, „100 krajín – 100 zážitkov Ľuboša Fellnera“ vo foyer budovy Bravo v Kasárňach/Kulturparku. Fotograf s prívlastkom lovec zážitkov precestoval doteraz 182 destinácií na všetkých kontinentoch. 

Pre túto výstavu autor vybral iba zábery z najexotickejších miest našej planéty, kde sa doteraz dostal len málokto. Každú zo sto fotografií sprevádza unikátny príbeh, ktorý je rovnako dôležitý ako samotná snímka.

Súčasťou výstavy cestovateľa a fotografa, ktorá potrvá od 14. júla do 10. septembra, bude autogramiáda  jeho knihy fotografií, ktoré zachytil na Leica Summilux M-35 mm, f 1.4. ASPH. Ide o limitovanú edíciu 117-stranovej CEWE FOTOKNIHY cestovateľských zážitkov. Výťažok z jej predaja sa použije v plnej výške na charitatívne projekty podpory vzdelanosti na miestach, ako sú Srí Lanka – Jaffna, Swazijské kráľovstvo – lýceum, Základná škola v horách Ekvádoru.

Vstup: voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.