Dáša Kostovčík a The Youniverse – koncert

Dátum a čas:
štvrtok - 22. 02. 2018 - 17:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Vo februárovej koncertnej ponuke nájdu priaznivci hudby zaujímavé podujatie. Na pódiu v Kasárňach/Kulturparku sa 22. februára o 19:00 hod. predstavia a svojich fanúšikov potešia dve kapely. Privítame známu speváčku Dášu Kostovčík a jej band a s alternatívnym blues-rockom na čele so speváčkou Tammy Nižňanskou, sprevádzanou spevákom a gitaristom Jergušom Oravcom, vystúpi skupina The Youniverse.

Náladu na dvojkoncerte nepochybne pozdvihne spoluautorka veľkých hitov ako sú Hey Now, Thinking About You, Yes or No či Melody, bývala členka kapely Peter Bič Project Dáša Kostovčík. Už nejaký čas žne úspechy aj ako sólová speváčka.

Z originálnej hudobnej tvorby bratislavskej kapely The Youniverse možno očakávať bluesové motívy, pretkané elektronikou, psychadelic soundom Kalifornie 70. rokov, ktorý vkusne oblieka do moderného šatu a surf rockom podtrhnuté vintage vplyvmi. Vystúpenie je ozvláštnené o excentrické tanečné pohyby Tammy.

Vstupné: 4 € v predpredaji/6 € v deň podujatia

Vstupenky online:

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.