2 VoiSis – LIVE stream koncert

Dátum a čas:
štvrtok - 18. 06. 2020 - 19:30 - 20:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Zažiarili a zaujali na 35. ročníku populárnej autorskej pesničkovej súťaže Košický zlatý poklad 2019 a piesňou Posledný krát prekvapili nielen porotu, ale aj samých seba. Taký úspech nečakali. Košická kapela 2 VoiSis sa stala víťazom, čo jej otvorilo cestu dostať sa do širšieho povedomia a na koncertné pódiá presviedčať, že hudba je to, čo ich baví. Formácia nezaspala na vavrínoch, ale pustila sa do práce a napreduje. Svojich fanúšikov, ale aj tých, ktorým sa zatiaľ nedostali pod kožu, chystá hudobný zážitok v podobe LIVE stream koncertu cez telKE, ktorý odohrá v Kasárňach/Kulturparku 18. júna 2020 o 19:30 hod., takže si ich budete môcť vypočuť a lepšie spoznať.

„Dva hlasy“, to sú frontmanky a gitaristky Soňa Červeňáková a Lucia Slobodová, ktoré dopĺňajú gitarista Igor Turok, hráč na perkusie Radovan Bajus a basgitarista Richard Kompuš. Spoznali sa na základnej umeleckej škole a začali spolu hrať.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.