3T – Tri Tvorivé Tvory

Dátum a čas:
piatok - 17. 08. 2018 - 17:30 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Nevieme to my, ale nevedia ani oni, čo budú hrať. Vieme len, že sa pokúsia zabaviť všetkých. Vedia však, kto sú, ako sa volajú a prečo prichádzajú. Volajú sa 3T – Tri tvorivé tvory. Na javisku sa objavujú tri bytosti – herci, improvizátori, stand up komici, 3 v 1 a rozosmievajú publikum. Čo na mysli, to na jazyku, vtipná situácia strieda ďalšiu. Čo prinesie daný moment, glosujú, smejú sa a zabávajú spolu s tými, ktorí na predstavenie prídu. Nepýtajte sa, čo predvedú, na akú tému budú reagovať, čo z nej vytlčú a či to celé dá zmysel. Tri tvory tvoria za pochodu. A aby to bolo ešte  zložitejšie, námety čerpajú od divákov.

Skupinu troch hercov – Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Púchovský a Stanislav „Stanley“ Staško, privítame aj tento rok na festivale Leto v parku. Nie sú to žiadni nováčikovia na košickej scéne a ešte vždy vypredávajú sály, v ktorých býva až pritesno. Do Kasární/Kulturparku prídu 17. augusta a humorom potešia svojich priaznivcov o 19:30 hod.

Vstupné: 10 € v predpredaji/12 € v deň podujatia

Vstupenky online:

 

 

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.