A. U. angažované umenie – PechaKucha Night #35

Dátum a čas:
utorok - 14. 04. 2015 - 18:20 - 19:40

Miesto konania:
Výmenník Štítová


Séria rozhovorov a workshopov s umelcami vznikol v spolupráci s občianskym združením alt30collective. Stretnutia odhalia, ako súčasné umenie reflektuje aktuálne spoločenské dianie. Preberieme témy: verejný priestor, práva kultúrnych minorít, inštitucionálna kritika a iné spoločenské fenomény.

V utorok, 14. apríla, o 20:20  sa vybraní umelci predstavia pomocou PechaKucha Night Košice #35. 

Tento formát prezentácie vybraných odborných tém vymysleli a v roku 2003 v Tokiu dvaja architekti Astrid Klein a Mark Dytham. Odvtedy sa rozšírila do viac ako 800 miest sveta a kapitolu Východného pobrežia, Košíc.Prezenter má k dispozícii 20 obrázkov, každý svieti na plátne 20 sekúnd.

Viac si o PechaKucha Night prečítajte tu.

Zapojiť sa môže každá škola, každý žiak, učiteľ a široká verejnosť.

ZÚČASTNENÍ UMELCI

Martin Kochan (sk), Peter Kalmus (sk), Michelle Adlerová (cz) – umelecká skupina Podebal, Milan Mikuláštik (cz) – umelecká skupina Guma guar, Ilona Németh (sk), Martin Piaček (sk), Mark Ther (cz), David Kořínek (cz) – umelecká skupina Rafani, Ondřej Brody (Cz), Daniela Krajčová (sk) a teoretička umenia Lenka Kukurová (sk)

V prípade záujmu o workshopy píšte na: beata.andrejkova@k13.sk

Facebooková stránka platfortmy: https://www.facebook.com/engagedart


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.